Jako strażak-ochotnik ratuje życie innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Pilnie potrzebna krew dla Emila

i

Autor: Shutterstock

Pilne!

Jako strażak-ochotnik ratuje życie innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Pilnie potrzebna krew dla Emila

2023-08-17 14:15

Emil jest tegorocznym maturzystą. Jako strażak ochotnik już kilkukrotnie ratował życie innym. Teraz sam potrzebuje pomocy. Młody mężczyzna 14 sierpnia uległ wypadkowi na motocyklu. Pilnie potrzebna jest krew, by ratować jego życie. Druhowie z OSP Długa Kościelna organizują zbiórkę w Sulejówku-Miłosnej.

Pilnie potrzebna krew dla Emila

Emil Filipowski jest tegorocznym maturzystą z I LO PUL w Dębem Wielkim (pow. miński). Jest również strażakiem ochotnikiem w OSP Długa Kościelna, który już kilkukrotnie ratował życie innym. Niestety, młody mężczyzna w miniony poniedziałek, 14 sierpnia, uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Teraz sam potrzebuje pomocy.

Każda kropla krwi jest na wagę złota. Dlatego druhowie z OSP Długa Kościelna organizują zbiórkę w Sulejówku-Miłosnej.

"Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wyjątkowej zbiórce krwi na rzecz strażaka z naszej Jednostki - Emil Filipowski, który niedawno doznał wypadku. (…) Zbiórka odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2023 roku, przy ul. Armii Krajowej 34, obok kościoła w Sulejówku-Miłosnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wsparcia tego ważnego celu między godzinami 9:00 a 13:30" - informują strażacy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Krew oddawać można również w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w szpitalu lub Wojewódzkimi Centrum Krwiodawstwa w Warszawie z dopiskiem:Emil Filipowski Wojskowy Instytut Medycznyul. Szaserów 128

Kto może oddać krew?

Krew oddać mogą wszystkie osoby od 18 do 65 roku życia, które ważą co najmniej 50 kilogramów i nie przyjmują na stałe żadnych leków.

Sonda
Czy oddawałeś/aś kiedyś krew?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany