Jarmark Bożonarodzeniowy 2021. Wiemy, kiedy startuje!

2021-11-25 18:21
Jarmark Bożonarodzeniowy 2021
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 lada moment wystartuje. Dla wielu osób to już przedświąteczna tradycja. Stare Miasto na kilka tygodni zamieni się w miejsce przepełnione magią świąt Bożego Narodzenia. Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 to doskonała okazja na kupienie niepowtarzalnych prezentów świątecznych. Kiedy rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 i jak długo potrwa? Wszystkie najważniejsze informacje zawarliśmy w artykule poniżej.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Warszawie

Śmiało można stwierdzić, że Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 na Starym Mieście w Warszawie to już przedświąteczna tradycja w stolicy. W tym roku wydarzenie wraca po covidowej przerwie. Na Barbakanie ponownie zagości świąteczna atmosfera przepełniona zapachem pomarańczy, cynamonu i grzanego wina.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 to niepowtarzalna okazja, by jeszcze przed Wigilią poczuć magię świąt i kupić unikatowe i ciekawe prezenty dla najbliższych. Na murach zabytkowej budowli pojawią się stoiska, na których nie zabraknie rękodzieła, bożonarodzeniowych ozdób oraz lokalnych przysmaków. Kiedy wystartuje Bożonarodzeniowy Jarmark 2021? Okazuje się, że już lada moment!

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Warszawie - kiedy startuje?

Wszyscy, którzy nie mogą doczekać się Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021 w Warszawie, mogą już powoli zakładać buty. Wydarzenie startuje w piątek, 26 listopada i potrwa do 6 stycznia 2022 roku.

Od niedzieli do czwartku jarmark będzie czynny w godzinach 11-20, a w piątki i soboty w godzinach 11-21:30. W tych samych godzinach czynny będzie również w dni 25, 26, 31 grudnia, a także w Nowy Rok.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Warszawie - atrakcje

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 to nie tylko przedświąteczne zakupy. Pojawią się również atrakcje, które dodatkowo umilą czas spędzony na Starym Mieście. Przy Syrence pojawi się lodowisko, na którym będzie można aktywnie spędzić czas na łyżwach. Nie zabraknie też okazji do spróbowania świątecznych potraw i grzańców. Wizytę na jarmarku będą umilać również grupy kolędników i lokalnych artystów. Takiej przedświątecznej (i świątecznej też!) atrakcji nie można ominąć.

Sonda
Czekasz na Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 w Warszawie?
Euro 2025 w Warszawie? Trzaskowski: To wizytówka dla miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE