Samobójca. Złote Tarasy

i

Autor: srodmiescie.policja.waw.pl, Czesiek Powaga/Super Express

Makabra w Złotych Tarasach. Kim jest mężczyzna, który jako pierwszy zginął w centrum handlowym? Policja apeluje o pomoc

2021-12-27 13:51

Śródmiejscy policjanci apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który pod koniec października zginął tragicznie w centrum handlowym Złote Tarasy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę z udostępnionego przez policję zdjęcia, powinni jak najszybciej zgłosić to funkcjonariuszom. Każda informacja jest na wagę złota.

W czwartek, 28 października, w Złotych Tarasach rozpoczęła się czarna seria tajemniczych śmierci. Schody ruchome w centrum handlowym stały się miejscem prób samobójczych zarówno tych udanych, jak i nie. Pierwszą ofiarą był mężczyzna, który z ostatniego piętra spadł na poziom -1. - Kilka godzin wcześniej był widziany w kilku sklepach, kioskach i barach mieszczących się w podziemiach dworca centralnego - przekazał podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Do tej pory nieznana jest jednak tożsamość zmarłego mężczyzny. Mundurowi ustalili, że miał on około 50-60 lat i był po przebytej niedawno operacji wszczepienia biologicznej zastawki aorty.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego opublikowali zdjęcie z monitoringu, który uchwycił wizerunek mężczyzny tuż przed jego śmiercią. Funkcjonariusze proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Jego ciało znaleziono w centrum handlowym. Wiesz, kim jest? Policja apeluje o pomoc

i

Autor: KRP I - Śródmieście Jego ciało znaleziono w centrum handlowym. Wiesz, kim jest? Policja apeluje o pomoc

"Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 4772 391 78, 4772 361 74, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]" - apelują mundurowi.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Trzask, prask i tunel otwarty. Kierowcy mogą korzystać już z całej Południowej Obwodnicy Warszawy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany