Dramat!

Karambol na Marszałkowskiej! Totalny paraliż centrum Warszawy, 7 samochodów rozbitych. Nie jeżdżą nawet tramwaje

2022-12-01 17:01

Totalny paraliż centrum Warszawy! W czwartek (1 grudnia) tuż po godzinie 16 na ul. Marszałkowskiej zderzyło się aż 7 samochodów osobowych i jeden dostawczy! Na miejscu pracują wszystkie służby: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Całkowicie zablokowany jest przejazd w kierunku Ronda Dmowskiego. Nie kursują też tramwaje, bo wraki blokują torowisko.

Warszawa. Centrum całkowicie sparaliżowane. 7 rozbitych samochodów

Grudzień rozpoczął się w Warszawie serią poważnych wypadków. Centrum Warszawy zostało całkowicie sparaliżowane po karambolu 7 samochodów na ul. Marszałkowskiej na wysokości Domów Centrum. - Zdarzenia miało miejsce chwilę po godzinie 16. Zderzyło się 7 samochodów osobowych i jeden dostawczy. Jeden z wraków blokuje torowisko tramwajowe. Ruch w stronę Ronda Dmowskiego jest całkowicie sparaliżowany. Ruch w stronę Muranowa odbywa się jednym pasem – przekazał o godzinie 16:35 Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej. Jak dodał strażak, jedna osoba była zakleszczona w samochodzie. Trzeba było użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, żeby pomóc się jej wydostać. Wszystkie osoby poszkodowane w wypadku są przytomne. Na razie nie znamy przyczyn. Na miejscu pracuje policja. - Nie znamy szczegółów. Trwa ustalanie przyczyn – powiedziała Gabriela Putyra z policji.

Czarna seria wypadków w Warszawie

W czwartkowe popołudnie 1 grudnia doszło jeszcze do trzech innych poważnych wypadków z udziałem autobusów miejskich. Na Woli autobus zderzył się z osobowym nissanem. Na Mokotowie kierowca autobusu przejechał pieszą na pasach. Czarną serię zamknęła betoniarka, która roztrzaskała się o autobus.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają