Kokainą smarował usta?! Policjanci znaleźli tajemnicze opakowanie podczas przeszukiwania mężczyzny

i

Autor: POLICJA Kokainą smarował usta?! Policjanci znaleźli tajemnicze opakowanie podczas przeszukiwania mężczyzny

SZOKUJĄCA KONTROLA!

Kokainą smarował usta?! Proszek zamiast pomadki w tajemniczym opakowaniu znalezionym przez policję

2023-01-31 7:40

Narkomani bardzo często starają się schować swój towar w niedostępnych miejscach dla stróżów prawa. Czy to podczas imprezy: w skarpetkach, bieliźnie, pod telefonem, czy w domu: w słoikach, rurach czy piekarniku. 48-letni warszawiak, który został zatrzymany za posiadanie kokainy, schował biały proszek w pomadce do ust!

Warszawa, Bielany. Biały proszek w pomadce ochronnej do ust

Sytuacja miała miejsce na warszawskich Bielanach przy ul. Ogólnej. Funkcjonariusze podjęli tam interwencję wobec mężczyzny, który stał przy zaparkowanym samochodzie. Policjanci zadecydowali o skontrolowaniu rzeczy, które posiada przy sobie mężczyzna. Podczas kontroli okazało się, że 48-latek nosił przy sobie pomadkę ochronną do ust, w której… znajdowały się narkotyki! Mężczyzna twierdził, że kupił kokainę na imprezie.

Został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego, a narkotyki zabezpieczono. Badanie substancji potwierdziło, że była to kokaina przekazała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji.

Mężczyzna został już przesłuchany, przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, grożą mu nawet trzy lata pozbawienia wolności.

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?

Moda na trzeźwość szturmem zdobywa kolejnych wyznawców!

Posłuchaj i dowiedz się, czym jest NoLo.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają