Koszmarny karambol pod Warszawą. Samochody zmiotły łosia z jezdni [ZDJĘCIA]

2022-04-13 9:37
Koszmarny karambol pod Warszawą. Samochody zmiotły łosia z jezdni
Autor: TADEUSZ MRÓZ Koszmarny karambol pod Warszawą. Samochody zmiotły łosia z jezdni

12 kwietnia doszło do poważnego karambolu pod Warszawą. Chwilę przed godziną 23 na drodze krajowej nr 7 zderzyły się trzy samochody i łoś. Kierowcy poruszali się w stronę Warszawy. Jedno auto dachowało. W zdarzeniu ucierpiał jedynie łoś, który padł na miejscu. Kierowcy byli trzeźwi i nie wymagali opieki medycznej.

Do karambolu doszło 12 kwietnia o godzinie 22:45 na drodze krajowej nr 7 w kierunku Warszawy, na wysokości miejscowości Łomna w gminie Czosnów.Doszło do zderzenia 3 pojazdów z łosiem. Kierujący iveco, 25-latek, który jechał z Płońska w kierunku Warszawy zderzył się ze zwierzęciem – przekazuje „Super Expressowi” asp. sztab. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji.

Uderzenie było na tyle potężne, że łoś odbił się od iveco i wpadł na scanię, która była prowadzona przez 55-latka. – Za scanią jechało jeszcze bmw, które zderzyło się z pojazdem 55-latka. W wyniku zderzenia samochód dachował – dodaje Wielocha.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Koszmarny wypadek w Warszawie. Miejski autobus zmiótł pieszą z pasów

Przez pewien czas lewy pas jezdni w kierunku stolicy był całkowicie zablokowany. Na szczęście kierowcom trzech pojazdów nic się nie stało, wszyscy byli trzeźwi. W karambolu ucierpiał jedynie łoś, który padł na miejscu. - Ruch odbywał się prawym pasem, lewy pas został zablokowany. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z nowodworskiej policji - skwitowała Wielocha.

Tak doszło do karambolu pod Chojnowem
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE