Okropny wypadek

10-letni chłopczyk jechał do szkoły na hulajnodze. Straszny wypadek. Autobus nie wyhamował

2023-03-28 12:29

Do koszmarnego wypadku doszło chwilę przed godziną 8 we wtorek, 27 marca. Przez przejście dla pieszych przejeżdżał na swojej hulajnodze 10-letni chłopczyk. W pewnym momencie, dziecko zostało potrącone przez autobus miejski! Na miejscu zaroiło się od służb. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Warszawa, Targówek. Przerażający wypadek na przejściu dla pieszych przed szkołą!

Kilkadziesiąt metrów obok szkoły podstawowej na ul. Malborskiej znajduje się przejście dla pieszych, z którego bardzo często korzystają dzieci dochodzące na lekcje. Niestety, w poniedziałek, 27 marca, doszło tam do tragedii. Chwilę przed godziną 8 w 10-latka przejeżdżającego na hulajnodze wjechał autobus miejski numer 527.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 7:50. Na ul. Malborskiej pod numerem 3, na przejściu dla pieszych bez sygnalizatora doszło do potrącenia 10-letniego chłopczyka na hulajnodze. Kierujący został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

– Z relacji świadków wynika, że na przejściu jest tzw. „Pan STOP-ek”, który prawdopodobnie się spóźnił do pracy. W trakcie wypadku nie było go w rejonie przejścia, jak mówią rodzice powinien już, wtedy tam być – ustalił Miejski Reporter.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?