GIGANTYCZNE UTRUDNIENIA NA TRASIE

Koszmarny wypadek w kierunku Marek. Kobieta z obrażeniami klatki piersiowej trafiła do szpitala

2023-07-07 15:36

W piątek, 7 lipca w okolicach godziny 11:55 doszło do koszmarnego wypadku drogowego. Ze wstępnych informacji, na trasie S8 zderzyły się trzy samochody: ciężarówka, kamper i osobówka. Jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala. Jeden pas został zablokowany w kierunku Marek.

PKP Warszawa Toruńska. Koszmarny wypadek na drodze. Jedna osoba ranna

Z samego rana w piątek, 7 lipca na trasie S8 doszło do koszmarnego wypadku z udziałem osobówki, ciężarówki i kampera. – Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy około południa. Uczestniczyły w nim ford, fiat i renault – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Markiewicz ze stołecznej policji. Oficer prasowy dodał, że jedna z pasażerek trafiła do szpitala.

Kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości. Nie byli pod wpływem alkoholu – dodał.

Do szpitala, jak słyszymy od stołecznej straży pożarnej, trafiła starsza kobieta. Została przekazana załodze ratownictwa medycznego. Kobieta miała obrażenia klatki piersiowej.

Na miejscu były nasze dwa zastępy. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy policji w trakcie ich działań – dodał Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?