Kradł paliwo na potęgę!  Myślał, że do trzech razy sztuka?

i

Autor: Komenda Stołeczna Policji Kradł paliwo na potęgę! Myślał, że do trzech razy sztuka?

Kradł paliwo na potęgę! Myślał, że do trzech razy sztuka?

2021-09-16 12:59

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę, który dwa razy okradł stację paliw. Do zdarzeń doszło na terenie Pomiechówka i Nowego Dworu Mazowieckiego. 22-latek wpadł na stacji w Zakroczymiu. Czy tam trzeci raz chciał zatankować i odjechać nie regulując rachunku?

W środę rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o tym, że mężczyzna poruszający się mazdą na dwóch stacjach paliw nie zapłacił za zatankowane paliwo i odjechał. Do zdarzeń doszło na terenie Pomiechówka i Nowego Dworu Mazowieckiego. Interweniujący w tej sprawie policjanci wydziału ruchu drogowego na kolejnej stacji paliw, tym razem w Zakroczymiu, zauważyli poszukiwany pojazd, a w nim mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi, który przekazał pracownik stacji.

Zobacz: Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

- Mundurowi natychmiast podjęli kontrolę wobec kierującego mazdą obywatela Ukrainy. Kiedy na miejsce dotarła druga załoga nowodworskiej prewencji, policjanci sprawdzili pojazd, w którym ujawnili kilka kanistrów z zatankowanym paliwem - mówi asp. sztab. Joanna Wielocha.

Funkcjonariusze za każde z popełnionych wykroczeń zastosowali wobec 22-latka postępowanie mandatowe. Mieszkaniec Warszawy musiał również uregulować rachunki za zatankowane wcześniej paliwo.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE