Nie do wiary!

Krwawa przygoda gospodarza spod Mińska Mazowieckiego. Krowa Baśka zjadła mu nos!

Pan Grzegorz (69 l.), rolnik ze wsi pod Mińskiem Mazowieckim nigdy by się tego nie spodziewał po swojej krowie. Baśka (7 l.), którą hoduje od maleńkości pogryzła mu twarz! Mućka poraniła mu nos i zmiażdżyła ucho, gdy przewrócił się w oborze. - Kiedy zdejmę plastry i bandaże, będą widoczne blizny po jej zębach. Wstyd się pokazać – mówi gospodarz.

Mińsk Mazowiecki. Krowa Baśka zjadła nos rolnikowi

Pan Grzegorz 15 lat temu uległ wypadkowi samochodowemu i od tego czasu porusza się o kulach. Jego syn prowadzi gospodarstwo rolne pod Mińskiem Mazowieckim. Mimo emerytury pan Grzegorz pomaga synowi w opiece nad inwentarzem. Feralnego popołudnia 69-latek wracał od sąsiada i postanowił zajrzeć do obory, z której dochodziło muczenie głodnej Baśki. Wziął garść siana i podszedł do niej, by dać jej pachnące sianko prosto do pyska.

Przeczytaj również: Bydło stratowało 59-letniego rolnika! Koszmarne zdarzenie pod Mławą

Nagle doszło do niespodziewanego. – Potknąłem o jakąś porzuconą deskę i przewracając się uderzyłem głową w drewniany żłób, przy którym stała krowa. Niesione siano spadło mi na twarz. Kiedy tak leżałem, Baśka wykręciła pysk w moim kierunku – opowiada pan Grzegorz. Nagle poczuł na nosie jej wielkie zęby - Ścisnęła mnie za nos, a za chwilę wzięła się za ucho. Poczułem przeszywający ból i krew ściekającą na szyję. Po prostu chciała zjeść siano, które miałem na głowie! - mówi wstrząśnięty rolnik.

Krowa zjadła mu nos. "Będą się za mnie śmiać w kościele"

Emerytowany rolnik krzyknął na krowę. Jego wrzask usłyszał sąsiad, który ruszył mu z pomocą. Wszedł do obory i pomógł mu wyjść na zewnątrz. Rany były bardzo poważne i wymagały zszycia. - Goją się, ale zmiażdżone ucho bardzo mi dokucza. Teraz wstydzę się, że tak mnie załatwiła krówka, która była moim oczkiem w głowie. Najgorzej będzie w kościele, bo ludzie będą się śmiać. A zresztą i tak się śmieją – rolnik przerywa opowieść. Pan Stanisław (67 l.), jego sąsiad, dobrze wie, że z krowami trzeba postępować ostrożnie. - Mają duże, silne zęby w dolnej szczęce i trzeba uważać, bo mogą nimi zrobić krzywdę. Proszę zobaczyć, jakie okazałe – otwiera krowie pysk i pokazuje jej okazałe zębiska.

Sonda
Czy miałeś kiedyś nieprzyjemne zdarzenie związane ze zwierzętami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE