Kto zostanie cyrkowym ulubieńcem? Ich pokazy zapierają dech! Festiwal w Cyrku Zalewski

2021-10-24 12:21
Cyrk Zalewski. Wybory ulubieńca Festiwalu Sztuki Cyrkowej 2021
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Cyrk Zalewski. Wybory ulubieńca Festiwalu Sztuki Cyrkowej 2021

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie trwa tylko do końca października. Wszyscy, którzy zobaczą mrożące krew w żyłach i zapierające dech w piersiach pokazy w Cyrku Zalewski mogą wziąć udział w wyborze swojego ulubieńca. Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ artystów w GALERII i niezwykłego pokazu w kuli śmierci na WIDEO.

XXI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w namiocie przy Wola Parku to nie tylko zabawa, ale również rywalizacja. Jurorzy – wśród nich m.in. Piosenkarz Szymon Wydra i były cyrkowiec i aktor Karol Strasburger - wybiorą swoich faworytów do statuetki Złotych i Srebrnych Klaunów. Publiczność wskaże swojego ulubieńca. Do wyboru w tym roku są artyści z Polski, Łotwy Ukrainy, Brazylii, Argentyny i Chile. - Zapewniamy, że każdy może zawładnąć waszym sercem! – mówi Kamil Zalewski, organizator festiwalu i reżyser widowiska. W tym roku po raz pierwszy w Cyrku Zalewski na festiwalu nie ma zwierząt. A pokazy - również po raz pierwszy - odbywają się również w poniedziałki. Do cyrku, który zakotwiczył przy Górczewskiej można wybrać się w soboty w godz. 14 i 17, w niedzielę w godz. 13 i 17 a w poniedziałek o godz. 18. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć artystów w GALERII i mrożącego krew w żyłach pokazu w kuli śmierci na WIDEO. 

Wśród pokazów na granicy ludzkich możliwości wysoką pozycję zajmuje na pewno show w kuli śmierci w wykonaniu południowo-amerykańskiego teamu kaskaderów Alison Riders. Ale ekwilibrystyka na krzesłach w wykonaniu absolwenta Szkoły Cyrkowej w Julinku Macieja Sokołowskiego również przyprawia o bezdech! Lekkością wzruszają pokazy akrobatów. Polacy nie mają sobie równych! Sportowe trio młodych kobiet z Rzeszowa pięknie dowodzi tego na arenie, a kwartet absolwentów Julinka - fruwając na bungee pod kopułą cyrkowego namiotu.

Podziw i śmiech wywołuje strongman z Ukrainy Denis Ilchenko, który na naszych oczach zgina wielki stalowy pręt, jakby to była wiotka gałązka. Salwy śmiechu wywołuje klaun Rico, który może usiąść nam na kolanach i poprosić o całusa, ale także znienacka ochlapać wodą (strzeżcie się pierwsze rzędy!).

„Super Expressu” jest patronem XXI Festiwalu Sztuki Cyrkowej.

Koło śmierci w Cyrku Zalewski. Ten pokaz mrozi krew w żylach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE