Kompletnie pijani rodzice spacerowali z trójką dzieci. W pionie utrzymywał ich dziecięcy wózek

i

Autor: PEXELS.COM Kompletnie pijani rodzice spacerowali z trójką dzieci. W pionie utrzymywał ich dziecięcy wózek

CO MIAŁ W GŁOWIE?!

Ledwo trzymał się na nogach. Chwiejnym krokiem prowadził wózeczek z maleństwem

2023-08-23 17:58

Koszmar. Jak można być tak nieodpowiedzialnym rodzicem? Kompletnie pijany ojciec wyszedł na spacer ze swoją kilkumiesięczną córeczką. Chwilę wcześniej wypił kilka piw ze swoimi kolegami. Tłumaczył, że nie wiedział nic złego w tym, że pije podczas opieki nad malutkim dzieckiem. Ujętego "tatusia" przekazano policji.

Warszawa, Wawer. Pijany ojciec spacerował z kilkumiesięczną córeczką

Sytuacja miała miejsce 21 sierpnia, we wtorek. Dochodziła godzina 23. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o kompletnie pijanym mężczyźnie, który spaceruje ulicą po Wawrze. Patrol natychmiast udał się we wskazaną w komunikacie lokalizację. 

Mężczyzna został zauważony na ulicy Skrzyneckiego. Gdy strażnicy podjeżdżali do niego zauważyli, że mężczyzna idzie chwiejnym krokiem i zjeżdża wózkiem z chodnika na jezdnię. W trakcie interwencji funkcjonariusze poczuli od mężczyzny silny zapach alkoholu. W prowadzonym przez niego wózku leżało malutkie dziecko - przekazał referat prasowy stołecznej straży miejskiej.

Młody ojciec, 26-latek wytłumaczył, że spaceruje z 5-miesięczną córeczką. Przyznał również, że wcześniej wypił kilka piw z kolegami i nie widział nic złego w tym, że robił to podczas opieki nad dzieckiem.

Na miejsce interwencji przyjechała matka, której przekazano wózeczek z dzieckiem. Tatusia przekazano funkcjonariuszom policji, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pijanych rodziców?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany