Legia Warszawa: Wiemy kiedy zagrają mecz, wiemy jak zdobyć bilety! [INFORMATOR]

2020-01-17 21:49 PIK
Jose Kante, Legia Warszawa
Autor: CyfraSport Jose Kante, Legia Warszawa

Po jesiennej rundzie PKO Ekstraklasy Legia Warszawa zajmuje pierwsze miejsce. I już przygotowuje się do pierwszego meczu rundy wiosennej. Sprawdź, gdzie i kiedy się odbędzie!

PKO Ekstraklasa ma za sobą 20 kolejek rundy jesiennej. To były bardzo emocjonujące rozgrywki obfitujące w niespodzianki i zaskakujące wyniki. Po zakończeniu rundy na szczycie tabeli znalazła się Legia z 38 punktami, a za nią Cracovia (36 pkt.), Pogoń Szczecin (35 pkt.) oraz Śląsk Wrocław (34 pkt.). Piąty w tabeli Lech Poznań ma 31 pkt., a od ósmej Wisły dzieli go... jeden punkt!

Czy wiesz na co w ten weekend iść do kina? Sprawdź!

Jak widać na szczycie tabeli jest ciasno, ale i poniżej nie jest łatwiej. Można się więc spodziewać, że od pierwszej kolejki rundy wiosennej rozgorzeje ostra walka o każdy punkt. Bo też jeden punkt - zdobyty lub stracony - może zadecydować o tym, w której grupie - mistrzowskiej czy spadkowej - znajdzie się drużyna.

Warszawa po APOKALIPSIE: To gorsze niż III wojna światowa!

Oczywiście, kibice Legii nie przewidują sytuacji, w której ich ukochana drużyna nie będzie walczyła o tytuł mistrzowski. I trudno im się dziwić, skoro ma w swoim składzie Jarosława Niezgodę, obecnie samotnego lidera klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy. Niezgoda z 14 bramkami wyraźnie wyprzedza Christiana Gytkjaera (Lech Poznań) i Jesusa Imaza (Jagiellonia Białystok), którzy trafili do siatki 11 razy oraz Damjana Bohara (Zagłębie Lubin) i Jorge Feliksa (Piast Gliwice) z 10 trafieniami.

17 stycznia 1945 - wyzwolenie Warszawy czy początek nowej okupacji?

Rundę wiosenną Legia rozpocznie na stadionie przy Łazienkowskiej. To doskonała wiadomość, bo kiedy, jako się rzekło, trudno będzie o każdy punkt, własne boisko jest dodatkowym atutem. Tym bardziej, że warszawska drużyna zmierzy się z ŁKS-em. Co prawda łodzianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale to tym bardziej ich zmotywuje do walki o punkty.

Czy doczekamy się końca reklamowego horroru?

Mecz odbędzie się na zakończenie 21 kolejki i rozpocznie się o godz. 17.30 w niedzielę 9 lutego. Bilety na ten i kolejne mecze można kupić w kasach stadionu Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 lub poprzez stronę internetowa pod tym adresem.