Limuzyna BMW Służby Ochrony Państwa roztrzaskana! Zderzenie aut w Warszawie

2022-02-08 8:12

Trzy samochody zderzyły się w poniedziałek (7 lutego) wieczorem na Wisłostradzie w Warszawie. Według nieoficjalnych ustaleń reporterów TVN24, jedno z aut - bmw - to pojazd należący do Służby Ochrony Państwa. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zderzenia trzech aut doszło na Wisłostradzie w Warszawie przy zjeździe w ul. Sanguszki. Chwilę przed godziną 19, w poniedziałek (7 lutego), samochód dostawczy uderzył w jadącego w stronę Mokotowa seata. W wyniku kraksy uszkodzona została także limuzyna marki BMW, która znajdowała się na zjeździe z Wisłostrady w kierunku Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych na ul. Sanguszki. 

Zobacz to! Limuzyna SOP zderzyła się z tramwajem

Nieoficjalne ustalenia dziennikarzy TVN24 mówią o tym, że osobowe BMW należało do Służby Ochrony Państwa. - Na miejscu kolizji stało ono z włączonymi niebieskimi sygnałami świetlnymi - czytamy w serwisie internetowym TVN24. 

Informacje o kolizji potwierdził Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - W zdarzeniu na Wisłostradzie nie było rannych. Wszyscy kierujący, którzy brali udział w kolizji zostali przebadani alkomatem na obecność alkoholu. Byli trzeźwi - zaznaczył Markiewicz. 

Wypadek na Al. Solidarności w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE