Groza!

Makabra w Zegrzu. Wyłowili zwłoki 60-latki z jeziora. Kobiety szukały wszystkie służby

2022-11-28 21:43

Makabra! Służby wyłowiły z Zalewu Zegrzyńskiego zwłoki kobiety. Służby otrzymały pilne zgłoszenie w poniedziałek (28 listopada) o godzinie 17. Wynikało z niego, że zaginęła około 60-letnia kobieta. W akcji brały udział policja, straż pożarna, pogotowie oraz ochotnicy z WOPR. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny. Służby wyłowiły zwłoki kobiety.

Makabra w Zegrzu. Ratownicy wyłowili zwłoki kobiety

Koszmar rozegrał się już po zmroku. Późnym popołudniem do policji w Serocku wpłynęło pilne zgłoszenie o zaginionej kobiecie. Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek i zawiadomili pozostałe służby. - W poniedziałek 28 listopada 2022 r. około godz. 17.00 z Komisariatu Policji w Serocku otrzymaliśmy prośbę o włączenie się w poszukiwania zaginionej w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego około 60-letniej kobiety. Do poszukiwań została zadysponowana Załoga 212, która udała się w rejon Zegrza Północnego i Mostu w Zegrzu – opisują akcję ratownicy z legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, mimo szybkiej i sprawnej akcji doszło do najgorszego. - Około godziny 17.45 odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety – informują ze smutkiem ratownicy. Jak ustalił na miejscu reporter „Super Expressu”, zwłoki kobiety wyłowiono na wysokości ul. Pułku Radio, w pobliżu Prochowni. Nie wiadomo jak doszło do tego niewyobrażalnego nieszczęścia. Na miejscu pojawił się prokurator, który będzie badał sprawę tajemniczej śmierci.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają