Marcin wsiadł rano do auta i odjechał. Do domu już nie wrócił. Trwają poszukiwania 41-latka

i

Autor: policja/pixabay Marcin wsiadł rano do auta i odjechał. Do domu już nie wrócił. Trwają poszukiwania 41-latka

Ktokolwiek widział

Marcin wsiadł rano do auta i odjechał. Do domu już nie wrócił. Trwają poszukiwania 41-latka

2023-09-13 9:51

Trwają poszukiwania 41-letniego Marcina Izydorczyka z Płocka. Mężczyzna w poniedziałek rano wsiadł do auta i odjechał. Kilka godzin później ostatni raz skontaktował się żoną. Od tamtej pory jego telefon milczy. 41-latek do domu nie wrócił. Zaniepokojeni bliscy zgłosili na policje jego zaginięcie. Funkcjonariusze proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Płock. Zaginął Marcin Izydorczyk

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania zaginionego Marcina Izydorczyka. Mężczyzna w poniedziałek, 11 września, około godz. 7:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i wsiadł do pojazdu marki Audi A4 o numerze rej. WP 7260H koloru srebrnego. Od tamtej pory nikt z bliskich go nie widział.

41-latek jeszcze o godz. 13 po raz ostatni zadzwonił do żony. Od tamtego momentu bliscy nie mają z nim kontaktu. Ślad po nim zaginął.

Rysopis zaginionego Marcina Izydorczyka

  • wzrost: 184 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: krótkie, lekko falowane
  • uzębienie: niepełne, brak bocznych zębów
  • znaki szczególne: twarz w bliznach po trądziku

W dniu zaginięcia Marcin ubrany był w ciemny t-shirt, spodenki materiałowe koloru granatowego, oraz ciemnogranatowe buty „japonki”.

- Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 lub 112 - apeluje płocka policja.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?