7-latka była z mamusią, gdy doszło do dramatu. Poparzenie benzyną, lądował śmigłowiec LPR

i

Autor: WAWA HOT NEWS24

Potworne

Matka podpaliła swoją 7-letnią córeczkę?! Szokująca relacja świadków po dramacie pod Wołominem

2023-09-12 16:43

Szokujące doniesienia po tragicznym zdarzeniu w miejscowości Czarna pod Wołominem. Z relacji świadków wynika, że poparzenie 7-letniej dziewczynki i jej matki nie były przypadkowe. Kobieta miała polać swoje dziecko benzyną, a następnie je podpalić! Tych wstrząsających informacji służby nie potwierdzają, ale też im nie zaprzeczają.

O tragedii, do której doszło nocą pod Wołominem, już pisaliśmy. 7-letnia dziewczynka i jej matka poparzyły się łatwopalną substancją. Obie trafiły do szpitala. Mł. bryg. Sławomir Balcerzak z PSP w Wołominie przekazał nam, że dziecko miało rozległe oparzenia sięgające 60 proc. powierzchni ciała. Z kolei kobieta doznała oparzeń około 20 proc. powierzchni ciała.

Dziewczynka walczy o życie. Nie wiadomo, czy lekarzom uda się ją uratować.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tragicznego zajścia. Badane są wszystkie pojawiające się w tej sprawie hipotezy. Tymczasem nasz reporter dotarł do świadków nocnego koszmaru w miejscowości Czarna. Z ich relacji wynika, że zdarzenie nie było nieszczęśliwym wypadkiem. To około 40-letnia kobieta miała polać swoją córkę prawdopodobnie benzyną i podpalić, a sama rykoszetem zająć się ogniem.

Nieoficjalnie udało nam się również ustalić, że służby wcześniej niejednokrotnie interweniowały w miejscu tragedii. Kobieta miała bowiem cierpieć na zaburzenia psychiczne. Tych informacji nie udało nam się jednak potwierdzić ani na policji, ani w prokuraturze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany