Mazowieckie. Zostawiła rodzinę i ruszyła 60 km dalej. Chciała się zabić!

2021-09-22 17:39
Mazowieckie. Zostawiła rodzinę i ruszyła 60 km dalej. Chciała się zabić!
Autor: KPP w Ciechanowie; Yarek shalom/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Mieszkanka Ciechanowa, która była poszukiwana, próbowała popełnić samobójstwo w Nowym Dworze Mazowieckim (na zdj. Most Piłsudskiego w Nowym Dworze Mazowieckim)

Mieszkanka Ciechanowa, która była poszukiwana, próbowała popełnić samobójstwo w Nowym Dworze Mazowieckim. Rodzina 40-latki zgłosiła jej zaginięcie, po tym jak nie dotarła do pracy, a na dworcu PKP Ciechanów Przemysłowy znaleziono jej auto. Okazało się, że kobieta ruszyła 60 km na południe województwa mazowieckiego, by targnąć się tam na swoje życie.

Mazowieckie. Zostawiła rodzinę i ruszyła 60 km dalej. Chciała się zabić!

Mieszkanka Ciechanowa próbowała popełnił samobójstwo w Nowym Dworze Mazowieckim. 40-latka zaginęła 14 września, po tym jak o godz. 7.25 pojechała swoim samochodem do pracy, ale tam nie dotarła, nie kontaktując się już z rodziną. Jej auto znaleziono na stacji PKP Ciechanów Przemysłowy, a od poniedziałku 20 września w poszukiwania kobiety włączyła się tamtejsza policja. W środę rano zauważyli ją patrolujący Nowy Dwór Mazowiecki policjanci z warszawskich Bielan: podkom. Hubert Kulasiewicz z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją i asp. szt. Mariusz Borzęcki z Wydziału Kryminalnego z referatu ds. poszukiwań. 40-latka siedziała na barierce wiaduktu kolejowego, szykując się do skoku, ale zapobiegli temu mundurowi, ściągając ją stamtąd w ostatniej chwili. Mieszkanka Ciechanowa trafiła do szpitala karetką pogotowia.

Czytaj też: Płock. Ciało 44-latka na chodniku! Co się stało na Podolszycach?

Czytaj też: Gostynin. Zmarł po kilku dniach walki o życie. Kierowca tira, który potrącił 47-latka, poszukiwany

Czytaj też: Rodzina zgłosiła, że zniknął. Tajemnicza śmierć 37-latka z Drobina!

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Ruszył proces ws. poćwiartowania ciała w Zdziechowicach Drugich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE