Nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim. Doszło do brutalnego gwałtu i morderstwa?

i

Autor: Tadeusz Mróz

Ofiarą 47-latka

Morderstwo i gwałt w Parku Praskim. Prokuratura ujawnia wstrząsające szczegóły

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety, której ciało znaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie. Kobieta była obywatelką Mołdawii, która od około dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce. Potwierdzają się więc ustalenia dziennikarzy "Super Expressu", którzy jako pierwsi poinformowali o potwornej zbrodni.

Kobieta zgwałcona i zamordowana. Ciało porzucono w Parku Praskim

W niedzielę "Super Express" jako pierwszy poinformował o tragicznych wydarzeniach w Parku Praskim w Warszawie. W nocy z soboty na niedzielę sprawca lub sprawcy brutalnie zgwałcili i zamordowali około 50-letnią kobietę. Jak się dowiadujemy, kobieta prawdopodobnie była duszona. Jej nagie ciało zostało zaciągnięte w krzaki i porzucone w Parku Praskim na Pradze-Północ. Policja jeszcze nie wie, czy sprawca działał sam, czy morderców i oprawców było wielu. Ta tajemnicza i potworna zbrodnia budzi grozę i pozostawia wiele pytań, na które służby starają się odpowiedzieć.

W poniedziałek, 8 sierpnia, Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła w tej sprawie śledztwo. Jest ono prowadzone pod kątem zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety. - Oględziny ciała wskazują, że mogło dojść do zgwałcenia kobiety - mówi prokurator Katarzyna Skrzeczkowska. Ale zaznacza, że dokładne przyczyny zgonu kobiety oraz jego okoliczności wyjaśni zlecona sekcja zwłok - dodała prokurator.

Według ustaleń śledczych kobieta, której ciało odnaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie, to 47-letnia obywatelka Mołdawii, która od dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce. Sprawcy lub sprawców wciąż nie udało się złapać.

Na ziemi leży różaniec i pudełko z Matką Boską. Wstrząsający obraz po katastrofie autokaru na Chorwacji
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają