Nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim. Doszło do brutalnego gwałtu i morderstwa?

i

Autor: Tadeusz Mróz

Ofiarą 47-latka

Morderstwo i gwałt w Parku Praskim. Prokuratura ujawnia wstrząsające szczegóły

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety, której ciało znaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie. Kobieta była obywatelką Mołdawii, która od około dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce. Potwierdzają się więc ustalenia dziennikarzy "Super Expressu", którzy jako pierwsi poinformowali o potwornej zbrodni.

Kobieta zgwałcona i zamordowana. Ciało porzucono w Parku Praskim

W niedzielę "Super Express" jako pierwszy poinformował o tragicznych wydarzeniach w Parku Praskim w Warszawie. W nocy z soboty na niedzielę sprawca lub sprawcy brutalnie zgwałcili i zamordowali około 50-letnią kobietę. Jak się dowiadujemy, kobieta prawdopodobnie była duszona. Jej nagie ciało zostało zaciągnięte w krzaki i porzucone w Parku Praskim na Pradze-Północ. Policja jeszcze nie wie, czy sprawca działał sam, czy morderców i oprawców było wielu. Ta tajemnicza i potworna zbrodnia budzi grozę i pozostawia wiele pytań, na które służby starają się odpowiedzieć.

W poniedziałek, 8 sierpnia, Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła w tej sprawie śledztwo. Jest ono prowadzone pod kątem zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety. - Oględziny ciała wskazują, że mogło dojść do zgwałcenia kobiety - mówi prokurator Katarzyna Skrzeczkowska. Ale zaznacza, że dokładne przyczyny zgonu kobiety oraz jego okoliczności wyjaśni zlecona sekcja zwłok - dodała prokurator.

Według ustaleń śledczych kobieta, której ciało odnaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie, to 47-letnia obywatelka Mołdawii, która od dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce. Sprawcy lub sprawców wciąż nie udało się złapać.

Na ziemi leży różaniec i pudełko z Matką Boską. Wstrząsający obraz po katastrofie autokaru na Chorwacji
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?