Warszawa: Tragedia na blokowisku w Ursusie. Mężczyzna wypadł z 10. piętra

2022-08-08 12:35

Tragedia na blokowisku przy ulicy Warszawskiej w Ursusie. Kilka minut po godzinie 10 w poniedziałek, 8 sierpnia, mężczyzna wypadł z okna na 10. piętrze bloku i upadł na trawnik przed blokiem. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce tragedii. Śledczy będą wyjaśniać, w jakich okolicznościach doszło do tej tragedii.

Tragedia na osiedlu w Warszawie. Mężczyzna wypadł z okna

Pierwsze informacje o tragedii na blokowisku przy ul. Warszawskiej w Ursusie policjanci otrzymali w poniedziałek, 8 sierpnia, kilka minut przed godziną 11. Mieszkańcy poinformowali służby, że z jednego z mieszkań na 10. piętrze wypadł mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, ale upadek z tak dużej wysokości zakończył się śmiercią poszkodowanego. 

- Potwierdzamy, że doszło do takiego zdarzenia. Informacja wpłynęła do nas o godzinie 10:48. Mężczyzna wypadł z jednego z bloków z 10. piętra. Na miejscu pracują policjanci, prowadzone są czynności, które pozwolą na ustalenie jak doszło do tej tragedii - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" sierż. szt. Jakub Pacyniak z Komendy Stołecznej Policji. 

Na razie nie udało się ustalić, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku czy samobójstwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. 

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki