Most w Ciechanowie zamknięty! "Doszło do uszkodzenia konstrukcji". Co z mieszkańcami?

2021-05-06 10:15 Michał Michalak
Most w Ciechanowie zamknięty! Doszło do uszkodzenia konstrukcji. Co z mieszkańcami?
Autor: UM Ciechanów Most w Ciechanowie zamknięty. Jak informuje tamtejsza policja, doszło do uszkodzenia konstrukcji przeprawy. Miasto prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu

Most w Ciechanowie zamknięty. Jak informuje tamtejsza policja, doszło do uszkodzenia konstrukcji przeprawy. Miasto prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. Na miejscu są: zastępca prezydenta Ciechanowa Iwona Kowalczuk, pracownicy Wydziału Inżynierii Miejskiej i Utrzymania Infrastruktury Drogowej, policja i straż miejska. W trybie awaryjnym zlecona zostanie ekspertyza mostu.

Most w Ciechanowie zamknięty! "Doszło do uszkodzenia konstrukcji"

Most w Ciechanowie zamknięty - informuje tamtejsza policja. Uszkodzenie konstrukcji przeprawy ujawniono dziś, tj. w czwartek, ok. godz. 7. Miasto prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

- W związku z naruszeniem konstrukcji mostu znajdującego się w ciągu ul. 3 Maja na odcinku od ul. Tatarskiej do skweru TON wstrzymany został ruch drogowy i pieszy. Autobusy ZKM przekierowano na trasy objazdowe (...) - informuje Urząd Miasta Ciechanów.

Czytaj też: Jedna z najdłuższych rzek Mazowsza skażona! "Olbrzymia żółta plama"

W trybie awaryjnym ma zostać zlecona ekspertyza zamkniętego mostu, by ocenić, ile może zająć naprawa przeprawy. Na miejscu cały czas są: zastępca prezydenta Ciechanowa Iwona Kowalczuk, pracownicy Wydziału Inżynierii Miejskiej i Utrzymania Infrastruktury Drogowej, policja i straż miejska.

- W 2009 r. most był przebudowywany przez powiat ciechanowski. Od 1 stycznia 2010 r. odcinek dróg od ul. Tatarskiej do pl. Kościuszki został przekazany miastu. Okresowe kontrole mostu są wykonywane co 5 lat. Ostatni przegląd zgodnie z przepisami był wykonany w 2017 r. - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Ciechanów.

Czytaj też: Mazowieckie. Wojewoda ogłasza ALERT. Kolejne zagrożenie dla mieszkańców, sprawa jest poważna

Czytaj też: Mazowieckie. Nie żyje znany malarz i grafik. Jego znaczki robiły furorę nawet za granicą [zdjęcia]

Czytaj też: Płock. Śmierć 32-latka nic ich nie nauczyła! Skandaliczne zachowanie rodziców małego dziecka

Wjeżdżały do Płocka przez 25 lat i zawsze tam był. Co się stało z "hollywoodzkim" symbolem miasta? [ZDJĘCIA]

Oskarżony o pedofilię 47 latek z Luzina skoczył pod pociąg
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE