Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa. Mieszkańcy wspominają „Inkę”

2021-04-28 10:58 Michał Michalak
Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa. Mieszkańcy wspominają „Inkę”
Autor: 8380475/cc0/Pixabay.com Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa Alicja Fidrysiak. Kobieta pracowała najpierw dla nieistniejącego już tytułu „Dziennik Pojezierza”, a następnie trafiła do „Tygodnika Ciechanowskiego”

Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa Alicja Fidrysiak. Kobieta pracowała najpierw dla nieistniejącego już tytułu „Dziennik Pojezierza”, a następnie trafiła do „Tygodnika Ciechanowskiego”. Jej redakcyjni koledzy i koleżanki cenili ją za „doskonały warsztat i konsekwencję w doprowadzaniu sprawy do końca. Teksty „Inki” doceniali także mieszkańcy Ciechanowa i okolic, którzy również wspominają dziennikarkę.

Nie żyje dziennikarka z Ciechanowa

Jak informuje „Tygodnik Ciechanowski”, nie żyje dziennikarka z Ciechanowa Alicja Fidrysiak, która pracowała dla tytułu przez wiele lat. Wcześniej była związana z nieistniejącym już „Dziennikiem Pojezierza”. Kobieta zmarła w wieku 73 lat.

- Była ceniona za doskonały warsztat i konsekwencję w doprowadzaniu sprawy do końca. Alicja (mówiliśmy na nią Inka) nie przestawała bowiem interesować się swoimi bohaterami w chwili złożenia reportażu w redakcji. Śledziła dalej losy swoich bohaterów i rozwój wypadków wracając do nich na łamach "Tygodnika Ciechanowskiego". Zanim trafiła do naszej redakcji, pracowała w nieistniejącym już "Dzienniku Pojezierza". Bardzo emocjonalnie podchodziła do swoich tematów i ukrywających się pod nimi żywych ludzi. Sprawy społeczne stanowiły jej ukochany temat. Potrafiła o nich pisać tak, jak nikt inny. Będzie nam jej bardzo brakować, już brakuje... - pisze redakcja „Tygodnika Ciechanowskiego” na swoim profilu facebookowym.

Czytaj też: Śmierć na budowie drogi pod Pułtuskiem! Nie było dostępnej karetki…

Mieszkańcy wspominają „Inkę”

Dziennikarkę z Ciechanowa wspominają także w komentarzach pod postem „Tygodnika Ciechanowskiego” osoby, które ją znały.

- Wyrazy współczucia dla rodziny. Była także pracownikiem Polskiego Czerwonego Krzyża. Zawsze życzliwa i wspaniała koleżanka. Żegnaj, Inka – napisała jedna z użytkowniczek.

Inna dodaje z kolei, że dziennikarka z Ciechanowa „pisała doskonałe reportaże”. Nie brakuje również wpisów byłych sąsiadów kobiety, którzy przekazują wyrazy współczucia dla jej rodziny.

Czytaj też: Lipowiec Kościelny. Chcieli tam chować ciała, ale mieszkańcy zablokowali drogę! Nowa lokalizacja pod Toruniem?

Czytaj też: Goworowo. Muszą przerwać mecz w czasie każdego pogrzebu. "Zawodnicy starają się unikać przekleństw"

Grądzkie. Bariery przebiły opla na wylot! 30-latek ZGINĄŁ w PŁOMIENIACH [ZDJĘCIA]

Znany piłkarz ufundował domy dziecka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE