Nie żyje sędzia Monika Jankowska. Miała 46 lat

i

Autor: Google Street View Nie żyje sędzia Monika Jankowska. Miała 46 lat

Smutne wieści

Wielka żałoba w ostrołęckim sądzie. Nie żyje młoda sędzia

2023-03-17 7:54

Dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje Monika Jankowska, sędzia Sądu Rejonowego w Ostrołęce. Kobieta zmarła w środę, 15 marca. Przegrała długą walkę z ciężką chorobą. Miała 46 lat. Ostatnie pożegnanie zmarłej sędzi Moniki Jankowskiej odbędzie się w sobotę, 18 marca, w Ostrołęce.

Nie żyje sędzia Monika Jankowska

Informację o śmierci sędzi Moniki Jankowskiej przekazał Sąd Rejonowy w Ostrołęce. „Ze smutkiem informujemy, iż 15 marca 2023 roku zmarła Śp. Monika Jankowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Ostrołęce” - czytamy w komunikacie.

Sędzia Monika Jankowska miała 46 lat. Jak podał lokalny portal eostroleka.pl, kobieta zmarła po długiej walce z ciężką chorobą.

Kiedy pogrzeb zmarłej sędzi?

Ostanie pożegnanie Moniki Jankowskiej odbędzie się w sobotę, 18 marca. O godz. 11:30 w kościele pw. Nawiedzenia NMP (Fara) odprawiona zostanie msza święta żałobna. Tuż po niej nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym przy ul. Kujawskiej.

Kim była Monika Jankowska?

Monika Jankowska w maju 2010 r. odebrała nominację sędziowską z rąk tymczasowo wykonującego wówczas obowiązki prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Była sędzią Sądu Rejonowego w Ostrołęce, a także przewodniczącą IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Orzekała przez 13 lat.

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Listen on Spreaker.