Nowy Dwór Mazowiecki. Nie chciał puścić żony w podróż służbową. Wszczął fałszywy alarm na lotnisku

i

Autor: Pixabay Nowy Dwór Mazowiecki. Nie chciał puścić żony w podróż służbową. Wszczął fałszywy alarm na lotnisku

"Kochany" mąż

Nowy Dwór Mazowiecki. Nie chciał puścić żony w podróż służbową. Wszczął fałszywy alarm na lotnisku

2022-08-19 17:01

Zrobił to z zazdrości czy ze strachu o życie ukochanej? Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Wiadomo jednak, że 34-latek tak bardzo nie chciał, by jego żona leciała w podróż służbową, że wszczął fałszywy alarm na lotnisku w Modlinie. Policjanci szybko namierzyli „żartownisia”. Teraz 34-latkowi grozi do 8 lat więzienia.

Fałszywy alarm na lotnisku w Modlinie

Do incydentu doszło w Nowym Dworze Mazowieckim. - Z telefonu komórkowego, do pracownika punktu informacyjnego Portu Lotniczego Warszawa Modlin zadzwonił mężczyzna, zawiadamiając o "napadzie" na lotnisko w Modlinie – poinformowała podkom. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji. W takich sytuacjach nie ma żartów. W końcu mogło być zagrożone życie i zdrowie wielu osób.

Zobacz też: Warszawa. 5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki

Informacja o możliwym zagrożeniu wpłynęła do wszystkich służb. Wszczęto procedury dotyczące bezpieczeństwa. Okazało się jednak, że alarm był fałszywy.

5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki

Policjanci zatrzymali "żartownisia"

Funkcjonariusze szybko namierzyli osobę zgłaszająca zagrożenie. - Na ślad mężczyzny szybko wpadli nowodworscy policjanci. Dzięki policyjnej współpracy jeszcze tej samej nocy udali się do 34-latka funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karczewie - przekazała podkom. Wielocha.

Nie przegap: Ciało mężczyzny znalezione w pustostanie przy ul. Na Skraju. Groza we Włochach

Gdy mundurowi dotarli na miejsce, ustalili, że mężczyzna jest pijany, a jego żona pojechała na lotnisko, skąd miała udać się w podróż służbową. 34-latek nie potrafił wytłumaczyć czy zachował się tak bezmyślnie, ponieważ bał się o swoją żonę czy może był o nią zazdrosny.

34-latek usłyszał zarzut fałszywego alarmu o zagrożeniu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy zrobiłeś/zrobiłaś kiedyś coś głupiego z zazdrości o partnerkę/partnera?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki