Olga Bołądź wyszła za mąż! Zakochani przysięgali miłość przed Rafałem Trzaskowskim!

i

Autor: Facebook, Rafał Trzaskowski Olga Bołądź wyszła za mąż! Zakochani przysięgali miłość przed Rafałem Trzaskowskim!

Sto lat Młodej Parze!

Olga Bołądź wyszła za mąż! Zakochani przysięgali miłość przed Rafałem Trzaskowskim!

2024-02-23 8:39

Ach, co to był za ślub! Znana aktorka Olga Bołądź wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest młodszy o 7 lat Jakub Chruścikowski. Para wiążące „tak” powiedziała sobie 21 lutego w Warszawie. Ślubu zakochanym udzielił sam prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, który dzień po uroczystości w mediach społecznościowych podzielił się zdjęciami z tej ważnej chwili.

Rafał Trzaskowski udzielił ślubu Oldze Bołądź i Jakubowi Chruścikowskiemu

Aktorka Olga Bołądź po rozstaniu z kolegą po fachu Sebastianem Fabijańskim związała się z 7 lat młodszy Jakubem Chruścikowskim. Jej nowa miłość nie jest typem celebryty. To jeden z właścicieli kilku prestiżowych lokali w Warszawie. Zanim jednak postawił kroki w biznesie i stał się bogaczem, pracował jako... szofer w autobusie miejskim. Para w 2023 roku powitała na świecie córeczkę Ritę.

W czwartek, 22 lutego, media obiegła wiadomość, że para sformalizowała swój związek. Sama Olga Bołądź pochwaliła się w mediach społecznościowych, że dzień wcześniej wyszła za mąż!

Również na profilu Rafała Trzaskowskiego pojawiły się kadry z wyjątkowej chwili w życiu aktorki. Dlaczego? Otóż sam prezydent Warszawy udzielił zakochanej parze ślubu!

„Ona - aktorka. On - przedsiębiorca, ale też pasjonat komunikacji miejskiej, który sprawdza się także jako kierowca Warszawski Transport Publiczny 😀 Olgo, Jakubie - bardzo miło mi było udzielić Wam ślubu 🙂 Sto lat Młodej Parze!” - napisał Rafał Trzaskowski w mediach społecznościowych.

Moc życzeń Młodej Parze

Pod wpisem prezydenta Warszawy zaroiło się od komentarzy. Zewsząd płyną życzenia szczęścia i miłości Młodej Parze.

"Gratulacje dla Młodej Pary", "Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia", "Super, po prostu szczęścia" - czytamy w komentarzach.

Również Warszawski Transport Publiczny pokusił się o życzenia. "Kochani, życzymy Wam wszystkiego najlepszego!" - widnieje w komentarzach pod wpisem prezydenta Warszawy.. My również dołączamy się do życzeń! 100 lat w szczęściu i miłości Młodej Parze!

Rafał Trzaskowski udziela ślubów

Warto przypomnieć, że nie był to pierwszy raz, gdy Rafał Trzaskowski udzielał ślubu zakochanym. 11 grudnia 2021 roku prezydent Warszawy udzielił ślubu Karolinie i Davidowi - warszawiance i Szkotowi. Uroczystość odbyła się w rozświetlonej altanie w Multimedialnym Parku Fontann.

Zaś w 2023 w parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego Rafał Trzaskowski udzielił ślubu Zuzannie i Januszowi. Co ciekawe udzielenie ślubu przez prezydenta Warszawy para wylicytowała w jednej z aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koszt? 24 tysiące złotych!

Pamiętasz kto to powiedział? Słynne cytaty znanych ludzi [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Kto wypowiedział te słowa? "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki