Poczujecie się jak w raju! I to wszystko w ten weekend w centrum Warszawy

2021-04-21 12:39 Damian Ryndak
festiwal czekolady i lodów
Autor: MP

W ostatni weekend kwietnia w centrum Warszawy odbędzie się Festiwal Czekolady i Lodów. Przez trzy dni hala Gwardii wypełniona będzie po brzegi słodkościami. Warto zabrać tam rodzinę i spędzić miło wolny czas. Na wszystkich, którzy pojawią się w tych dniach, będzie czekać góra smakołyków.

To będzie prawdziwy raj dla pożeraczy słodkości. Od piątku 23 do 25 kwietnia w hali Gwardii odbędzie się prawdziwa niebiańska uczta. Przez trzy dni mieszkańcy Warszawy będą mogli przyjść i skosztować prawdziwych słodkich pyszności. Na tych, którzy pojawią się na festiwalu czekać będą stoiska z wypiekami, deserami i lodami. Jak co roku królować będzie oczywiście czekolada. W tym roku ze względu na pandemię organizatorzy rozłożyli imprezę w czasie, by uniknąć tłumów, które jak wiadomo nie są teraz wskazane.

Festiwal każdego dnia rozpoczynał się będzie o godzinie 10. Przez pierwsze dwa dni słodka impreza trwać będzie do godz. 20. Ostatni dzień imprezy natomiast będzie nieco krótszy i skończy się dwie godziny wcześniej. Lista wystawców do końca nie jest jeszcze znana. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE