Pod osłoną nocy ukradł 300 kg papryki! 25-latek wpadł na gorącym uczynku   Szokująca kradzież w powiecie przysuskim. 25-latek pod osłoną nocy ukradł z tunelu foliowego 300 kg papryki! Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku, gdy pakował warzywa do aut

i

Autor: Pixabay Pod osłoną nocy ukradł 300 kg papryki! 25-latek wpadł na gorącym uczynku Szokująca kradzież w powiecie przysuskim. 25-latek pod osłoną nocy ukradł z tunelu foliowego 300 kg papryki! Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku, gdy pakował warzywa do aut

Nie do wiary!

Pod osłoną nocy ukradł 300 kg papryki! 25-latek wpadł na gorącym uczynku

2023-07-21 11:09

Szokująca kradzież w powiecie przysuskim. 25-latek pod osłoną nocy ukradł z tunelu foliowego 300 kg papryki! Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku, gdy pakował warzywa do auta. Jak tłumaczył, zamierzał je później sprzedać. Zamiast zysku 25-latek dorobił się problemów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Ukradł 300 kg papryki

W głowie się nie mieść! W nocy mieszkaniec Grabowskiej Woli zawiadomił policję, że złapał na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł z jego tuneli foliowych paprykę. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letni mieszkaniec Radomia przyjechał w rejon tuneli wypożyczonym samochodem z zamiarem kradzieży warzyw i w ciągu kilku godzin zerwał 300 kg papryki! - W trakcie pakowania „towaru” do auta, został ujęty przez właściciela tuneli - przekazała asp. szt. Aneta Wilk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Przysusze.

Znajomy 25-latka był poszukiwany

W czasie wykonywanych przez policjantów czynności na miejsce przyjechali znajomi zatrzymanego 25-latka. Po sprawdzeniu danych osób okazało się, że jeden z nich - 26-latek - jest poszukiwany przez radomską policję w związku z podejrzeniem o rozbój!

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. 25-letni złodziejaszek usłyszał zarzut kradzieży papryki, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Sonda
Byłaś kiedyś świadkiem kradzieży?