Chciał udusić ucznia

i

Autor: Shutterstock Chciał udusić ucznia

Groza!

Podszedł do chłopca pod szkołą w Radomiu i zacisnął mu kabel na szyi. 30-latka zabrała karetka. Jest śledztwo

2023-01-11 10:13

Groza pod szkołą! Na uczniów podstawówki w Radomiu padł blady strach. Pod szkołą zaczął pojawiać się dziwny mężczyzna i obserwować dzieci. W końcu 30-latek podszedł do jednego z uczniów i zacisnął kabel na szyi! Chłopcu udało się wyrwać ze śmiertelnej pułapki. Teraz prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. 30-latka jednak nie udało się jeszcze przesłuchać.

Radom. Próbował udusić chłopca kablem. Jest śledztwo

Służby zostały zaalarmowane przez matkę pokrzywdzonego chłopca. Szokujące zajście miało miejsce pod szkołą podstawową nr 34 w Radomiu. Nieznajomy miał obserwować dzieci i chodzić za nimi, coś do nich mówić. Swoim zachowaniem niepokoił uczniów i ich rodziców. Informacje na ten temat pojawiły się w mediach społecznościowych.

W końcu mężczyzna zaatakował. 14 listopada 2022 r. Podszedł do ucznia i zacisnął mu kabel na szyi. Całe szczęście chłopiec wyrwał mu się i uciekł. Jak donosi Polska Agencja Prasowa nieznajomy znów pojawił się pod szkołą. Tym razem natknął się na pełniących służbę policjantów. Został wylegitymowany, ale jego zachowanie było bardzo dziwne. - Ze względu na jego zachowanie, wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Decyzją lekarza mężczyzna został odizolowany w szpitalu psychiatrycznym – poinformowała policja w Radomiu.

Teraz ruszyło śledztwo w tej sprawie. Rzeczniczka prokuratury powiedziała PAP, że zostało już wydane postanowienie o przedstawieniu mężczyźnie zarzutu, który dotyczył zdarzenia z 14 listopada ub. roku. "Chodzi o usiłowanie pozbawienia życia małoletniego poprzez założenie i zaciśnięcie przewodu wokół szyi chłopca" – powiedziała prok. Borkowska. Podejrzany nie został jednak przesłuchany. Lekarze nie wyrazili na to zgody. W dalszym ciągu znajduje się pod ścisłą obserwacją psychiatrów.

Sonda
Czy polska psychiatria nadąża za problemami Polaków?

Dlaczego mały Szymonek z Będzina stracił życie? Śledztwo ujawniło szokującą prawdę!

Posłuchaj szczegółów zbrodni, która wstrząsnęła całą Polską!

Listen on Spreaker.