Policjanci chcieli go zatrzymać, potraktował ich gaśnicą. "Policjantka kopała leżącego" [WIDEO]

2021-06-24 10:08
 Potraktował policjantów gaśnicą!
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Potraktował policjantów gaśnicą!

Ośmiu policjantów! Tylu funkcjonariuszy potrzebnych było do zatrzymania jednego, agresywnego mężczyzny. Napastnik popisywał się przed służbą mnogością technik samoobrony, na początku zaatakował proszkiem z gaśnicy, następnie uciekał, a później próbował walki wręcz. Z początku próbowała go opanować dwójka policjantów, jednak gdy mężczyzna sprawiał coraz większe problemy dołączyła szóstka innych funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 21 czerwca. Na początku poniższego filmu widzimy policjanta i policjantkę stojących przy czarnym aucie. Dosłownie kilka sekund później, z auta wydostają się kłęby białego dymu - proszku z gaśnicy. Po kilku obfitych „wystrzałach” parze policjantów udaje się wyprowadzić mężczyznę z auta. Pomimo oporu, mężczyzna wydostaje się z rąk funkcjonariuszy i zaczyna uciekać, a w pogoń za nim rusza policjantka. Kolejne wydarzenia to seria kopnięć, szarpania oraz gazu pieprzowego skierowanego w agresywnego mężczyznę.

Wielu komentujących zwróciło uwagę na to, jak policjanci obchodzili się z mężczyzną. Podczas zatrzymania, z obydwu stron doszło do przemocy fizycznej. - Dlaczego Pani policjantka kopie leżącego…? - pyta Jakub. - Stop policyjnej brutalności!!!! - pisze Niko. Na ten moment, policja nie udzieliła nam komentarza w tej sprawie. - Ta biedna dziewczyna powinna pomyśleć o zmianie zawodu i to szybko zanim sama sobie zrobi krzywdę - pisze Piotr.

Na ten moment nie udało nam się skontaktować z policją.

Spryskał gaśnicą, bił i uciekał. Do parteru sprowadziło go kilku policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE