Potwór chce zabrać Nataszę z tego świata. 4-latka dzielnie stawia mu czoła

2021-09-08 11:10
Potrzebuję miliona na lekarstwo
Autor: ANDRZEJ WOŹNIAK Potrzebuję miliona na lekarstwo

Nataszka ma tylko cztery latka, a już spogląda w oczy potworowi, który chce jej zabrać życie. Potwór to neuroblastoma. Groźny nowotwór. Dziewczynka przeszła 14 cykli chemioterapii, ale na raku nie zrobiło to wrażenia. Wciąż wysysa z małej witalność. Ostatnią deską ratunku jest kosztowna terapia w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka i jej rodzice błagają o pomoc w zebraniu pieniędzy.

Natasza Żółkowska (4 l.) z Siedlec (woj. mazowieckie) była zdrową i żywą dziewczynką. Cieszyła się, że pójdzie do przedszkola, gdy jej rodzice usłyszeli straszną wiadomość. Latem 2020r. spostrzegli u córki niepokojące objawy. Bolały ją stawy i brzuszek, utykała, gdy chodziła. Joanna Żółkowska (32 l.), mama dziecka, postanowiła zasięgnąć porady lekarskiej. Po kilku badaniach przyszła potworna wiadomość. Lekarze nie mieli wątpliwości, że dziewczynka choruje na neuroblastomę IV stopnia - nowotwór złośliwy z przerzutami do kości, szpiku oraz węzłów chłonnych. Choroba była już zaawansowana.

Zobacz koniecznie: Zuzia i Kinga powiesiły się na wierzbie. Dziewczynki umarły z miłości?

Natasza walczy o życie. Potrzebuje pomocy, by polecieć do USA na terapię

Nataszce zaaplikowano 14 cykli ciężkiej i wyniszczającej chemii. Terapia wyczerpała dziecko, ale niestety nie zahamowała choroby. – Jest ratunek dla naszej córeczki – mówi przez łzy pani Joanna.

- To specjalny lek podawany w USA. Terapia tym specyfikiem kosztuje ponad milion złotych. Nie stać nas na taki wydatek. Dlatego błagamy o pomoc w uzbieraniu tej ogromnej kwoty, aby uratować życie naszej córeczce. Marzę, by nie musiała już cierpieć i mogła cieszyć się dzieciństwem, które teraz spędza w szpitalnych salach – prosi mama.

Pomóżmy Nataszy

  • Pieniądze można wpłacać na stronie: siepomaga.pl/natasza-zolkowska
  • Przelew tradycyjny: nr konta: 09 2490 1028 3587 1000 0009 7782, tytułem: Darowizna Natasza Żółkowska
  • SMS pod nr 72 365, o treści 0097782

Przeczytaj także: Grożą radnej Dorocie Łobodzie: "Ty pieprzona dziw...". Prokuratura od miesięcy jest bezradna

O życie Leosia walczyło tysiące osób. "Uratowaliście nasz świat. Dziękujemy Wam". Chłopczyk stawia pierwsze kroki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE