Poważny wypadek na S8. BMW rozpruło się o naczepę tira jak blaszana puszka

2022-05-24 15:00
Poważny wypadek na S8. BMW rozpruło się o naczepę ciężarówki
Autor: Tadeusz Mróz Poważny wypadek na S8. BMW rozpruło się o naczepę ciężarówki

Poważny wypadek na trasie S8. We wtorek (24 maja) tuż przed południem na wysokości ul. Lazurowej na Bemowie czarne bmw z wielkim impetem wjechało w tył samochodu ciężarowego. Siła uderzenia rozpruła bok auta. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe i policja. Ruch w kierunku Marek był czasowo utrudniony. Policja opowiedziała nam, jak doszło do tego koszmarnego zdarzenia.

Poważny wypadek na S8 

Wszystko rozegrało się w al. Obrońców Grodna, ciągu trasy S8 na wysokości ul. Lazurowej. Rozpędzone bmw z wielką siłą wjechało w naczepę jadącego przed nim samochodu ciężarowego. Ostra krawędź rozpruła karoserię sportowego aut, jak aluminiową puszkę po napoju. - Potwierdzam to zdarzenie, doszło do niego o godz. 11:58. Osobowe bmw uderzyło w samochód marki Iveco – przekazała Agata Halicka ze stołecznej policji. Jak przekazała policjantka, kierowca bmw jechał zbyt szybko.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek pod Siedlcami. Paweł zmarł, bo pomoc przyszła za późno

Policja poinformowała, że utrudnienia zostały dosyć szybko usunięte, a ruch w stronę Marek przywrócony do normy. Mimo, że wypadek wyglądał koszmarnie, to jakimś cudem nikt w nim nie ucierpiał. Obaj kierowy byli trzeźwi. Strach pomyśleć, co by było, gdyby ktokolwiek siedział na miejscu pasażera. Z pewnością nie miałby żadnych szans na przeżycie.

Koszmar pod Sochaczewem

Do innego koszmarnego zdarzenia doszło pod Sochaczewem. Po godz. 21 w piątek, 20 maja, na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Młodzieszyn zderzyły się dwa samochody osobowe – volvo i mazda, którymi podróżowało łącznie pięć osób. Wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Zginął 45-letni mężczyzny, a cztery pozostałe osoby trafiły do szpitala. Wśród rannych dwoje dzieci.

Czego warszawiacy oczekują od nowego komendanta straży miejskiej?
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE