Prawdziwa gratka dla miłośników bohaterów rodem ze średniowiecza. Przybywajcie do Julinek Parku!

i

Autor: Facebook / Julinek Park Prawdziwa gratka dla miłośników bohaterów rodem ze średniowiecza. Przybywajcie do Julinek Parku!

Księżniczki i rycerze przybywajcie!

Prawdziwa gratka dla miłośników bohaterów rodem ze średniowiecza. Przybywajcie do Julinek Parku!

2022-08-05 16:13

Już w weekend 6-7 sierpnia odbędzie się spektakl nie z tej ziemi! To będzie prawdziwa gratka dla miłośników średniowiecznych bohaterów. W powietrzu zawisną akrobaci, zobaczycie iluzje optyczne oraz żonglerkę. Wszystko to podczas rycerskiego weekendu w parku rozrywki Julinek obok Leszna pod Warszawą.

Księżniczki i rycerze! Przybywajcie do Julinek Parku!

Aż trzykrotnie każdego dnia (6 i 7 sierpnia o godzinie 14, 16 oraz 17:30) na dużej arenie w Julinku Park odbędzie się przedstawienie „Sposób na księżniczkę”. To właśnie podczas tego spektaklu zobaczycie nieziemskie akrobacje powietrzne! Dodatkowo czeka na was moc wyjątkowych atrakcji na świeżym powietrzu, między innymi warsztaty kreatywne czy turniej łuczniczy.

W samo południe, zarówno 6, jak i 7 sierpnia, odbędzie się mini pokaz cyrkowy. Będzie zlokalizowany na małej scenie. W tym samym miejscu kilka godzin później, bo o 14:30 odbędą się warsztaty plastyczne „tworzenie własnej korony”, gdzie najmłodsi będą mogli pobudzić swoją wyobraźnię i stworzyć koronę swoich marzeń! O godzinie 16:30 przewidziano konkurs łuczniczy.

NIE PRZEGAP: Park Wodny w podwarszawskim Julinku już przyjmuje pierwszych gości. Znamy szczegóły!

Niezmiennie będziecie mogli skorzystać z największego w regionie parku linowego, ścianki wspinaczkowej, wejść do krainy dmuchańców, zagrać w minigolfa, zabawić się w wesołym miasteczku czy zobaczyć jak wygląda ekologiczny plac zabaw.

Julinek Park to nie tylko dmuchańce i wesołe miasteczko!

W obiekcie działa również wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów. Dla największych głodomorów przygotowano punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej. Na terenie znajdziecie również strefę grillową, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla.

Bilety dostępne są online oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym! 

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!
Sonda
Julinek Park - lubisz to miejsce?
Nasi Partnerzy polecają