Prognoza pogody, 23.04.2021, Warszawa. Będzie deszczowo i nieprzyjemnie. Może spaść śnieg

Prognoza pogody, 23.04.2021, Warszawa. Będzie deszczowo i nieprzyjemnie
Autor: Pixabay Prognoza pogody, 23.04.2021, Warszawa. Będzie deszczowo i nieprzyjemnie

Jaka będzie pogoda w Warszawie w piątek, 23 kwietnia? Synoptycy nie mają dobrych wiadomości dla wszystkich tych, którzy liczyli na ciepły i słoneczny weekend. Przez niemal cały dzień w Warszawie i okolicach będzie padał deszcz, a w nocy może spaść deszcz ze śniegiem. Także temperatura nie będzie nas rozpieszczać. Termometry w najcieplejszym momencie dnia nie będą wskazywały nawet 10°C. Jaka będzie pogoda w Warszawie i okolicach w piątek, 23.04.2021?

Spis treści

  1. Jaka będzie pogoda w Warszawie w piątek, 23.04.2021?
  2. Warszawa, prognoza pogody w piątek - 23.04.2021
Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą

Jaka będzie pogoda w Warszawie w piątek, 23.04.2021?

Pogoda w Warszawie, piątek, 23 kwietnia

Jaka będzie pogoda w Warszawie i okolicach w piątek, 23 kwietnia? Wszyscy ci, którzy liczą na ciepły i słoneczny dzień niestety nie mają na co liczyć. Synoptycy przygotowujący prognozy pogody na dziś (23.04.2021) informują, że nad Warszawą zawisną deszczowe chmury, a wraz z nimi niemal przez cały dzień towarzyszył nam będzie deszcz. Niestety sytuacja w nocy się nie zmieni, a dodatkowo do deszczu może dołączyć śnieg. Dlatego kierowcy muszą być wyjątkowo ostrożni, bo o wypadek w takich warunkach nietrudno. Jaka będzie pogoda w Warszawie i okolicach w piątek, 23 kwietnia? Na pewno nie będzie to miły i wiosenny dzień. choć na drzewach pojawiły się już pierwsze liście, to aura będzie bardziej przypominała jesienną, niż wiosenną. Wychodząc dziś z domu pamiętajcie o zabraniu ze sobą parasoli.

Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

Warszawa, prognoza pogody w piątek - 23.04.2021

Jaka będzie pogoda w Warszawie 23 kwietnia, piątek?

Zgodnie z prognozami pogody dla Warszawy i okolic przygotowanymi przez meteorologów temperatura w najcieplejszym momencie dnia będzie wynosiła zaledwie 9°C. Temperatura odczuwalna wynosić będzie 6°C, a w nocy spadnie do -1°C.

Niebo będzie zasnute chmurami w 90 procentach. Niemal przez cały dzień będzie padał deszcz, a w nocy deszcz ze śniegiem.

Ciśnienie w ciągu dnia wynosić będzie 1019 hPa, a biomet będzie niekorzystny.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego

Rewelacyjna promocja w Rossmann. Legendarne perfumy światowej marki tańsze aż o 100 zł!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE