Pruszków. Najbardziej żałował tego, że nie skończył czytać książek ze swojej listy. Policjanci zatrzymali „Łysego”

i

Autor: POLICJA/PEXELS.COM Pruszków. Najbardziej żałował tego, że nie skończył czytać książek ze swojej listy. Policjanci zatrzymali „Łysego”

SZUKANO GO W CAŁEJ EUROPIE

Pruszków. Najbardziej żałował tego, że nie skończył czytać książek ze swojej listy. Policjanci zatrzymali „Łysego”

2022-11-30 11:03

Radomscy policjanci z sekcji poszukiwań w ostatnich dniach zatrzymali „Łysego”. Mężczyzna brał udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Podczas zatrzymania 56-latek największy żal do policjantów miał o to, że nie dokończy na wolności czytać książek ze swojej listy 1000 pozycji. Do końca zostało mu… 30.

Pruszków. Zatrzymali „Łysego”. Był poszukiwany w całej Europie

Policjanci zatrzymali „Łysego”. 56-latek od kilku lat był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Płocku. Wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania.

Od kilku lat był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Płocku celem zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym, gdzie miał odbyć karę 8 lat pozbawienia wolności za swoją przestępczą działalność, w tym wymuszenia rozbójnicze, kradzieże samochodów, nielegalne posiadanie broni. Kolejne 13 lat więzienia dla „Łysego” czeka też teraz na uprawomocnienie – przekazał zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji.

Gangster-intelektualista wpadł w Pruszkowie. Miał duży żal do policjantów...

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna zmieniał wygląd oraz nie korzystał z nowoczesnych technologii. Nie miał kont na portalach społecznościowych, nie robił sobie zdjęć. Jednak… i takie środki ostrożności nie uchroniły go od zatrzymania.

Kilka dni temu mężczyzna wpadł na dworcu kolejowym w Pruszkowie. Mężczyzna nie krył zdziwienia, że właśnie zakończył swoją „karierę”. Największy żal miał do policjantów, że nie dokończy na wolności czytać książek ze swojej listy 1000 pozycji. Do końca zostało mu 30 książek. Teraz trafił do najbliższego zakładu karnego. Tam będzie mógł czytać dalej – usłyszeliśmy od policjantów z KWP.

Sonda
Czy lubisz oglądać gangsterskie filmy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają