Przeleciała nad autem i uderzyła w krawężnik. Wszędzie krew i... kromki chleba! [GALERIA]

Potrącenie na Pradze. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala.
Autor: Tadeusz Mróz Potrącenie na Pradze. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Dramat na Pradze-Południe! Starsza kobieta w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Gdy przechodziła na przejściu dla pieszych z impetem uderzył w nią samochód. Do tego dramatycznego wypadku doszło w poniedziałkowe przedpołudnie.

Zgłoszenie o groźnym potrąceniu pieszego, wpłynęło do służb po godzinie 11. - Kobieta została potrącona przez samochód marki dacia. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Dwernickiego i Siennickiej. Poszkodowana w ciężkim stanie została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - przekazał Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Obecni na miejscu mundurowi zbadali kierowcę na obecność alkoholu, był trzeźwy. - W zależności od stanu poszkodowanej, sąd będzie decydował o kwalifikacji czynu i ukaraniu kierowcy - dodał Rafał Rutkowski. 

Pierwsza zaszczepiona seniorka w Warszawie: "Nie patrzyłam na igłę" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Według relacji świadków starsza kobieta szła prawidłowo przez przejście z torbą z zakupami. Zderzenie z samochodowem spowodowało, że uderzyła głową w ostry krawężnik a zawartość jej reklamówki została rozrzucona po całej ulicy. Lekarze walczą teraz o jej życie. 

Szeregi mazowieckich terytorialsów powiększyły się o kolejnych ochotników

Na miejscu przez blisko cztery godziny pracowały służby. Jeden pas ruchu był zablokowany. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. 

Policjanci obserwowali dwójkę mężczyzn. Nagle jeden wyciągnął coś ze spodni. Ten widok ich zaskoczył

Super Raport 25.01 (Goście: Aleksander Kwaśniewski - były prezydent oraz Radosław Fogiel - wicerzecznik PiS)