Przerażające odkrycie na warszawskim Targówku! W osobówce ujawniono ciało człowieka!

i

Autor: Tadeusz Mróz

HORROR!

Przerażające odkrycie na warszawskim Targówku! W osobówce ujawniono zwłoki mężczyzny!

2023-04-21 20:19

Wieczorem w piątek, 21 kwietnia, jeden z przechodniów na warszawskim Targówku zauważył coś dziwnego w pojeździe stojącym na poboczu. Podszedł do niego. Natychmiast wyciągnął telefon i zadzwonił na numer alarmowy. W osobówce zauważył zwłoki mężczyzny. Lekarz, który pojawił się na miejscu stwierdził zgon. Co tam się stało?

Warszawa, Targówek. Przechodzień ujawnił ciało mężczyzny w samochodzie osobowym

Zaraz przy skrzyżowaniu ul. Gibraltarskiej i Czerwińskiej na warszawskim Targówku, w jednym z pojazdów osobowych stojących na poboczu, odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Przechodzień zawiadomił służby. Ciało było przykryte kocem. Nikt na razie nie wie, co się wydarzyło. Na miejscu pojawiła się policja i technicy kryminalistyki – przekazał fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Informacje o tym przerażającym odkryciu potwierdziła nam również Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Rzeczywiście, w jednym z pojazdów ujawniono zwłoki mężczyzny. Wstępne ustalenia mówią o braku udziału osób trzecich. Policjanci zajmą się wyjaśnieniem okoliczności jego śmierci. Najprawdopodobniej doszło do zgonu z przyczyn naturalnych, jednak by to potwierdzić, potrzebne są badania – przekazała policjantka.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?