Przeraźliwe szczekanie psa niosło się po okolicy. Husky przez kilkanaście godzin był zamknięty w bagażniku!

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Jak tak można!?

Przeraźliwe szczekanie psa niosło się po okolicy. Husky przez kilkanaście godzin był zamknięty w bagażniku!

2023-03-14 13:11

Przeraźliwe szczekanie psa niosło się po okolicy. Zwierzak przez kilkanaście godzin zamknięty był w bagażniku auta zaparkowanego u zbiegu ulic Świerszcza i Obywatelskiej w Ursusie. Jego losem zainteresowali się mieszkańcy. Gdy nie udało im się odnaleźć właściciela czworonoga, o sytuacji powiadomili Ekopatrol.

Pies zamknięty w bagażniku

Sytuacja miała miejsce w niedzielę, 12 marca. Jak podaje Straż Miejska, tankiem przed jednym z budynków u zbiegu ulic Świerszcza i Obywatelskiej w Ursusie zaparkował peugeot na białoruskich numerach. Po kilku godzinach mieszkańcy bloku usłyszeli dochodzące z auta przeraźliwe szczekanie. Okazało się, że w bagażniku samochodu zamknięty jest pies! Zaniepokojeni jego losem mieszkańcy próbowali na własną rękę ustalić, gdzie przebywa kierowca. Niestety, bezskutecznie. Właściciel auta przepadł, jak kamień w wodę. O zdarzeniu powiadomiono policję oraz funkcjonariuszy z Ekopatrolu.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 22:30. Gdy niespełna kwadrans później przyjechaliśmy na miejsce, dowiedzieliśmy się od świadków, że pies jest zamknięty w aucie od około 13 godzin. Przez szybę widać było, że pies w typie husky nie miał dostępu do wody ani jedzenia. W małym bagażniku auta nie mógł też zmienić pozycji ciała - powiedział st. insp. Tomasz Szymczak z Ekopatrolu.

Husky uwolniony

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji, zdecydowali o wybiciu szyby w drzwiach samochodu. Jak się okazało, zwierzak miał wszczepiony chip, ale nie figurował on w bazie danych. Ponieważ nie udało się odnaleźć jego właściciela, czworonóg trafił do schroniska „Na Paluchu”.

Sonda
Czy bierzecie psy ze schroniska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany