Przyjechał po maszynę, padł ofiarą krwawego ataku! Trzy psy rzuciły się na niego pod Przasnyszem

2021-10-22 11:15
Przyjechał po maszynę, padł ofiarą krwawego ataku! Trzy psy rzuciły się na niego pod Przasnyszem
Autor: freegr/cc0/Pixabay.com Trzy psy zaatakowały 69-latka w miejscowości Klewki pod Przasnyszem. Poszkodowany miał zjawić się tam razem dwoma innymi mężczyznami, by kupić maszynę rolniczą, zdj. ilustracyjne

Trzy psy zaatakowały 69-latka w miejscowości Klewki pod Przasnyszem. Poszkodowany miał zjawić się tam razem dwoma innymi mężczyznami, by kupić maszynę rolniczą. Ni stąd, ni zowąd rzuciły się na niego trzy psy, które w nieznany sposób wydostały się z sąsiedniego boksu. Zwierzęta przewróciły 69-latka i zaczęły go gryźć, wskutek czego trafił do szpitala.

Przyjechał kupić maszynę, padł ofiarą krwawego ataku! Trzy psy rzuciły się na niego pod Przasnyszem

Jak informuje Infoprzasnysz.com, trzy psy zaatakowały 69-latka w Klewkach pod Przasnyszem. We wtorek 19 października zjawił się on w jednej z tamtejszych firm, by kupić maszynę rolniczą. Nagle rzuciły się na niego trzy przebywające na posesji psy, które miały przebywać w jednym z boksów - na ten moment nie wiadomo, jak się stamtąd wydostały. Zwierzęta najpierw przewróciły 69-latka, a później zaczęły go gryźć, zadają mu liczne rany szarpane. Psy były agresywne do tego stopnia, że pozostali dwaj mężczyźni nie byli w stanie ich powstrzymać, w związku z czym sięgnęli po drewniane palety, którymi ostatecznie je odgonili. Ranny mężczyzna odniósł liczne i głębokie rany kończyn, po czym został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i sam zgłosił policji w Przasnyszu, że został zaatakowany przez trzy psy w Klewkach.

Przeczytaj także: Zagrozili śrubokrętem, chcieli wyrwać policjantowi broń. Nie uwierzysz dlaczego?!

- Komenda Policji w Przasnyszu została poinformowana przez 69- letniego mieszkańca powiatu płońskiego, że w miejscowości Klewki na jednej z posesji doszło do jego podgryzienia przez psy. W tej sprawie KPP w Przasnyszu prowadzi postępowanie przygotowawcze - mówi portalowi Infoprzasnysz.com Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy policji w Przasnyszu.

Jak informuje Płońsk w Sieci, powołując się na wpis jednego z czytelników, mężczyzna zaatakowany przez trzy psy pod Przasnyszem to mieszkaniec gminy Nowe Miasto w powiecie płońskim.

Czytaj też: Pułtusk. Poszedł zapalić papierosa. Dwie osoby zginęły w pożarze, który miał wywołać!

Sonda
Czy twoim zdaniem właściciele agresywnych ras psów (amstaffy, dogi, itp.) dbają, by nikogo nie zaatakowały?
Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE