Schował się przed policją we wnęce za mikrofalówką. Mundurowi nie wierzyli własnym oczom

i

Autor: policja Schował się przed policją we wnęce za mikrofalówką. Mundurowi nie wierzyli własnym oczom

Jak on to zrobił?

Schował się przed policją we wnęce za mikrofalówką. Mundurowi nie wierzyli własnym oczom

2024-02-09 18:50

Przestępcy zazwyczaj nie mają ochoty iść do więzienia. Gdy przychodzi po nich policja robią wszystko, żeby nie trafić za kratki. Pisaliśmy już o poszukiwanych, którzy chowali się w wersalce, za firanką lub za lodówką. Jednak żaden jeszcze nie ukrył się za mikrofalówką. Policjanci z komendy w Sochaczewie szybko go jednak znaleźli.

Schował się przed policją we wnęce za mikrofalówką. Mundurowi nie wierzyli własnym oczom

Pomysłowość ściganych nie zna granic. Tym razem jednak nawet policjanci byli zaskoczeni. Kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania 37-latka. Poszukiwany ma na koncie wyrok 4 lat więzienia. Wydawało się, że mężczyzny nie było w domu, lecz funkcjonariusze rozpoczęli bardzo szczegółowe sprawdzenie każdego pomieszczenia. Dotarli do kuchni.

Okazało się, że w kuchni, za mikrofalówką znajduje się schowek zasłoniety płytą. Miejsca nie było dużo, ale wystarczająco, by mógł ukryć się tam szczupły mężczyzna. Poszukiwany nie spodziewał się, że policjanci znajdą jego kryjówkę. - Poszukiwani przeważnie próbują uniknąć zatrzymania. Były próby ukrycia się w szafce kuchennej lub pod zlewem, a nawet w wacie szklanej. We wtorek (6.02) policjanci referatu operacyjno- rozpoznawczego sochaczewskiej komendy zatrzymali 37-latka, który ukrył się w kuchni w schowku za kuchenką mikrofalową – napisała w komunikacie prasowym asp. Agnieszka Dzik z policji w Sochaczewie.

Testy do policji Multi Select 2023. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 10
Chętnie czytam czasopisma techniczne