Warszawa. Bawił się w chowanego z policją. Nieprawdopodobne, gdzie się ukrył

2021-10-21 9:49
Warszawa. Grał w chowanego z policją. Nieprawdopodobne, gdzie się ukrył
Autor: Pixabay Warszawa. Grał w chowanego z policją. Nieprawdopodobne, gdzie się ukrył

Były już przypadki poszukiwanych osób, które chowały się przed policją w najdziwniejszych miejscach. W kanapach, szafach, piwnicach czy na strychach. 30-latek z Warszawy przebił jednak swoją pomysłowością i nieporadnością ich wszystkich. Mężczyzna został skazany na 182 dni za kratami, a gdy policjanci zapukali do jego mieszkania ukrył się. Jego kryjówka wielu może zszokować!

Kto jest mistrzem zabawy w chowanego? Z pewnością nie 30-latek z Warszawy, który nieudolnie próbował ukryć się przed policją. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa skazał mężczyznę na 182 dni więzienia za przestępstwo drogowe. Chodziło o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 30-latek nie miał jednak zamiaru dobrowolnie poddać się karze i zgłosić się w zakładzie karnym.

W związku z tym dzielnicowi dostali nakaz zatrzymania mężczyzny. Była wina, w końcu musi też przyjść kara. Mundurowi ustalili, że przebywa on w mieszkaniu przy ulicy Sardyńskiej na Wilanowie.

NIE PRZEGAP: Trzaskowski: "Zmieniając centrum Warszawy wzorujemy się na Nowym Jorku"

Kiedy dotarli na miejsce, zapukali do drzwi. Nikt jednak nie otwierał. Jak się okazało, były one otwarte, więc funkcjonariusze weszli do środka. - Zakłopotana obecnością dzielnicowych żona poszukiwanego twierdziła, że męża nie ma w mieszkaniu - przekazał podkom. Robert Koniuszy.

Policjanci nie dali jednak wiary jej słowom i zaczęli przeszukiwać mieszkanie. Nie pomylili się. Okazało się, że poszukiwany 30-latek postanowił zabawić się z mundurowymi w chowanego. Jego kryjówka nie była jednak trafiona. Mężczyzna nieudolnie schował się za firanką w pokoju, zza której wystawały mu stopy!

- Mężczyzna został zatrzymany. Spakował się, po czym trafił do policyjnej celi. Następnego dnia policjanci przewieźli go do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące - poinformował podkom. Koniuszy.

Sonda
Znasz zabawę w chowanego?
Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE