Skandal! Warszawiacy nie mają litości! KLITKA W STOLICY za 1400 zł!

2020-02-19 15:48 DAR, dryndak@se.com.pl
Ogłoszenie
Autor: Facebook Ogłoszenie

Paranoja sięgnęła zenitu! W stolicy za mały pokoik warszawiacy krzyczą sobie już po 1400 zł miesięcznie. Ceny z kosmosu sprawiają, że z miasta zaczynają uciekać młodzi ludzie. - Nie opłaca się mieszkać w Warszawie. Ludzie są tu pazerni i zdarliby z nas skórę. Za pokój ponad tysiąc złotych to lekka przesada. Do tego dochodzi jeszcze kaucja w wysokości czynszu. Kogo na to stać- burzy się pani Marlena.

W sieci pojawia się coraz więcej ogłoszeń, w których właściciele mieszkań za jeden pokoik żądają od przyszłych wynajmujących kosmicznych pieniędzy. - To są kpiny. Cena za jedną dziurę w Warszawie, jak za zboże. Przecież tym ludziom już całkiem się w głowach poprzewracało. Pokój za 1400 zł? Wynajmuje kawalerkę za takie pieniądze, a za 1700 mam już mieszkanie- mówi oburzona studentka. Osoby przyjeżdżające do Warszawy na studia albo do pracy są zbulwersowani cenami. - Puknijcie się w głowę z takimi cenami. A, żeby tak nikt nie wynajął wam tych pokoi i mieszkań. Wtedy może dotrze coś do waszych szarych komórek, o ile je macie. Bo czasem mi się wydaje, widząc takie ogłoszenia, że zamiast mózgu siedzą tam pieniądze- pisze na jednym z portali internautka. Skąd takie ceny w Warszawie? Jak twierdzą przyjezdni ludzie w stolicy są pazerni na pieniądze i patrzą wyciągnąć, jak najwięcej się da.

PRZECZYTAJ TEŻ O Przerażające odkrycie: MARTWY mężczyzna w toalecie na Dworcu Wileńskim!

- Wynajmuje 70 metrowe mieszkanie w Warszawie. Do tej pory płaciłam 2 tys. plus media 200 zł. Teraz właściciel podniósł mi czynsz o 500 zł. Przecież to chore. Ja wydaje praktycznie połowę swojej wypłaty, a on po zapłaceniu czynszu do spółdzielni, czyli jakieś 400-500 zł ma na czysto 2 tys. To zwykłe żerowanie. I tłumaczenie, że to jest biznes, jest nie na miejscu. Rozumiem, że każdy chce zarobić, ale to lekka przesada, by drugiego tak skubać - tłumaczy pani Ewelina. A jak wyglądają ceny mieszkań w innych miastach? Wybraliśmy tylko kilka z wielu. 

ZOBACZ NASZEGO NEWSA Pozwała Warszawę za SMOG! Stolica zapłaci karę

CENY MIESZKAŃ OD 30 METRÓW DO 70 METRÓW NA PODSTAWIE PORTALI OGŁOSZENIOWYCH

Bydgoszcz

1238-2000

Katowice

1362-2200

Łódź

1393-2060

Poznań

1380-2100 

Sosnowiec 

1100-1700

Warszawa

1800- 3600 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE