Sklepy otwarte w Wielkanoc, 4.04.2021. Gdzie zrobić zakupy w Warszawie? [Godziny otwarcia Żabka, Freshmarket]

2021-04-03 19:00
Sklepy otwarte w Wielkanoc, 4.04.2021. Gdzie zrobić zakupy w Warszawie? [Godziny otwarcia Żabka, Freshmarket]
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Sklepy otwarte w Wielkanoc 2021. Mimo że wcześniej zrobiłeś ogromne zakupy i Twoja lodówka aż huczy z przeciążenia, i tak w ostatniej chwili okazuje się, że jednak o czymś zapomniałeś. Znasz to? Nic strasznego! Chociaż w Wielkanoc obowiązuje zakaz handlu, to niektóre sklepy nadal będą otwarte. Gdzie zrobimy zakupy w Niedzielę Wielkanocną? Jak będą otwarte sklepy w święta w Warszawie? Sprawdziliśmy to!

Sklepy otwarte w Wielkanoc, 4.04.2021

W Wielkanoc, jak co roku, obowiązuje zakaz handlu. Oznacza to, że tego dnia nie zrobimy zakupów w sklepach wielkopowierzchniowych czy supermarketach. W Wielką Sobotę będzie ostatnia szansa, by zrobić świąteczne zakupy np. w Lidlu czy w Biedronce. Większość z marketów będzie jednak czynna znacznie krócej niż zazwyczaj. Przeważnie do godz. 13 lub 14.

NIE PRZEGAP: Warszawa. Ta parafia będzie ZAMKNIĘTA na Wielkanoc. Wydano ważny komunikat

Z kolei w Niedzielę Wielkanocną otwarte mogą być jedynie małe sklepy, za lada których stanie właściciel. Z pewnością będą one ratunkiem dla wszystkich tych, którzy w przedświątecznym chaosie zapomnieli kupić np. majonezu i szczypiorku do jajek. Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę w Warszawie!

Gdzie zrobić zakupy w Wielkanoc w Warszawie?

W Wielkanoc większość sklepów będzie niestety zamknięta. Nie będzie można już zrobić tanich zakupów w Biedronce czy Lidlu. Ostatnią deską ratunku na dokupienie niezbędnego produktu będą za to lokalne sklepy osiedlowe. Oczywiście pod warunkiem, że to ich właściciele staną za sklepową ladą.

Warto pamiętać, że otwarte będą również niektóre sklepy sieci Freshmarket czy Żabka. Te z kolei będą czynne w niestandardowych godzinach i to znacznie krócej niż zazwyczaj. Co więcej, ratunkiem będą również stacje benzynowe, które w święta świadczą usługi tak, jak w dzień powszedni. W Wielkanoc otwarte będą również apteki dyżurujące.

Żabka - godziny otwarcia w Wielkanoc 2021

Czy sklepy Żabka będą otwarte w Niedzielę Wielkanocną 2021? Oczywiście! Jakie są godziny otwarcia Żabka w Wielkanoc i dni w okresie świątecznym? Niestety niestandardowe. Każdy sklep ma indywidualne godziny, w których będzie czynny. Wybierając się po niezbędne zakupy, warto zorientować się wcześniej na stronie internetowej sklepu, czy okoliczna Żabka jest otwarta.

Wielkanoc 2021 w Warszawie. Czytaj więcej:

Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł na mszy świętej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE