Śmiertelny WYPADEK w Dolince Służewieckiej. Przerażające WIDEO. Służew nad Dolinką

2020-01-29 9:00 IW
Śmiertelny wypadek w Dolinie Służewieckiej
Autor: Bartłomiej Łęczek Śmiertelny wypadek w Dolinie Służewieckiej

Śmiertelny wypadek w Dolince Służewieckiej. Zdjęcia. Ze zmiażdżonej osobówki strażacy musieli wyciągać kierowcę specjalistycznym sprzętem. Niestety, nie udało się go uratować. Do tragicznego wypadku doszło w środę z samego rana. Trasa biegnąca przez Służew nad Dolinką to jedna z najbardziej ruchliwych dróg w Warszawie. Mieszkańcy od lat zwracają uwagę na nadmierna prędkoci z jakimi poruszają się tutaj kierowcy. Niestety nikt z władz nie zdecydował o uruchomieniu w tym rejonie systemu fotoradarów.

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej i Nowoursynowskiej w Warszawie. Kierujący osobową hondą wjechał na skrzyżowaniu z ul. Nowoursynowską, na czerwonym świetle wprost pod ciężarówkę. Osobówka nie miała szans w starciu z TIR-em. Została dosłownie zmiażdżona. Z wraku samochodu, strażacy próbowali wyciągnąć kierowcę, używając do tego specjalistycznych nożyc hydraulicznych. Niestety, mimo reanimacji, kierowca zmarł. 
Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Dolina Służewiecka - ul. Nowoursynowska przez kilka godzin występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 148, 166, 185, 189, 195, 317, 401, 402, 503. Jak poinformowało ZTM, utrudnienia się skończyły i trwa przywracanie podstawowej organizacji ruchu. 

PIJANY kierowca wysiadł i... uciekł.

Do wypadku na Dolinie Służewieckiej doszło około 4:00. W związku z tym w czasie porannego szczytu komunikacyjnego doszło do gigantycznych utrudnień w ruchu. Do godziny 8:20 w kierunku Pragi czynny był tylko jeden pas ruchu. Dodatkowo sytuację komplikowało zachowanie innych kierowców, którzy zwalniani przy wypadku. 

Śmiertelny wypadek w Dolinie Służewieckiej
Autor: Bartłomiej Łęczek Śmiertelny wypadek w Dolinie Służewieckiej

Dolinka Służewiecka to jedna z najbardziej ruchliwych i niebezpiecznych ulic w Warszawie. Częstą przyczyną wypadków w tym rejonie jest nadmierna prędkość i nie stosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Niestety władze do tej pory nie zdecydowały się na postawienie na skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej i Nowoursynowskiej systemu fotoradarów, np odcinkowego pomiaru prędkości, który skutecznie ograniczyłby ilość tragicznych zdarzeń drogowych.