Śnieg sparaliżował Warszawę. Są tacy, którzy się ucieszyli [ZDJĘCIA]

2022-01-17 17:28

Nad Polską przeszła gigantyczna burza śnieżna, która powodowała ogromne zniszczenia. Po kilku dniach odwilży, gdy śnieg całkowicie zniknął z ulic, w Warszawie zrobiło się szaro i ponuro. W poniedziałek do stolicy znów zawitała jednak zima! Choć wielu narzekało na aurę za oknami, znaleźli się też tacy, którzy cieszyli się z powrotu białego puchu.

Ulice w Warszawie po wielu dniach mrozu i śniegu niedawno zaczęły znowu stawać się czarne. Odwilż, która nadeszła do stolicy skutecznie odwiodła mieszkańców od atmosfery świąt Bożego Narodzenia i przyjemnego zimowego klimatu. W poniedziałek, około godziny 10 nad Polskę, w tym też nad Warszawę dotarł potężny front atmosferyczny, który przyniósł ze sobą obfite opady śniegu i silny wiatr. Nietypowo, jak na ten czas roku, można było zaobserwować burzę. Grzmoty potęgowały w stolicy uczucie istnego armagedonu. Nawałnica spustoszyła Mazowsze. Na ulicach ciężarówki przewracały się jak zapałki. Kilka drzew runęło na zaparkowane auta lub miejską infrastrukturę. Burza spowodowała ogromne szkody w mieście.

Po kilkudziesięciu minutach grozy, nad stolicą w końcu wyszło słońce. Wtedy okazało się, że z białego puchu, który zakrył wszystko wokół, wyjątkowo bardzo cieszą się pewni mieszkańcy Warszawy. Mowa o zwierzętach w zoo! Te inteligentne stworzenia miały prawdziwy raj. - Śnieg potrafi ucieszyć zarówno tych dużych, jak i małych mieszkańców Warszawskiego Zoo - napisali pracownicy ogrodu pod postem na Facebooku.

Sonda
Czy lubisz odwiedzać ZOO w Warszawie?
Potężna burza śnieżna dotarła do stolicy. Żywioł sieje spustoszenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE