Stołeczny ratusz srogo zakpił z wpadki Jarosława Kaczyńskiego. "Obrzydliwe"

2021-10-28 17:33
Jarosław Kaczyński, zegarek, konferencja
Autor: EAST NEWS Szczęśliwi czasu nie liczą! Nie uwierzysz, co zrobił Jarosław Kaczyński z zegarkiem

W czwartek na oficjalnym profilu Miasta Stołecznego Warszawy na Facebooku pojawił się kontrowersyjny wpis, nawiązujący do ostatniej wpadki Jarosława Kaczyńskiego. W czasie wtorkowej konferencji czujne oko fotoreporterów zarejestrowało, że ma on odwrotnie założony zegarek. Wpis na stronie ratusza spotkał się z mieszanymi odczuciami internautów.

We wtorek na profilu "Miasto Stołeczne Warszawa" na Facebooku przypomniano warszawiakom o nadchodzącej zmianie czasu z letniego na zimowy, która nastąpi już w nocy z soboty na niedzielę. Wpis zilustrowano zdjęciem z wtorkowej konferencji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka. - Już w najbliższą sobotę zmiana czasu z letniego na zimowy! Pamiętajcie, aby prawidłowo przekręcić zegarki! - czytamy w poście.

Przypomnijmy, że prezes Prawa i Sprawiedliwości na konferencję dot. obronności państwa założył zegarek znanej światowej marki. Był on jednak odwrotnie założony. I to ten aspekt warszawski ratusz postanowił wykorzystać do stworzenia mema.

Wpis spotkał się z ogromnym odzewem ze strony internautów. Wiele osób wprost napisało, że takie żarty nie przystają oficjalnemu profilowi miasta.

- A ludzie się cieszą, że oficjalny profil stolicy jawnie opowiada się w grze politycznej... Dramat. Wszyscy mieszkańcy tego miasta są tacy sami i należy im się takie samo, równe traktowanie - napisał internauta Michał. - Obrzydliwe. Najpierw za miejskie pieniądze plakaty ws Polskiego Ładu, teraz coś takiego. Weźcie się lepiej za swoje obowiązki - skomentował Mariusz.

- Miasto Stołeczne Warszawa bardzo słabe! Ja sam ***** *** codziennie, ale od Was oczekuję klasy i pilnowania spraw naszego miasta! Bekę z Kaczyńskiego zostawcie Make life harder oni robią to wystarczająco dobrze - dodał Michał.

Części mieszkańców żart się jednak spodobał. - Dobry memik z rana, od razu kawusia lepiej smakuje - napisała Magdalena. A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze komentarze!

Sonda
Podoba Ci się wpis na profilu Warszawy?
Policjanci z Warszawy jadą na Litwę. Uwaga na kolumny radiowozów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE