Jarosław Kaczyński, zegarek, konferencja

i

Autor: EAST NEWS Szczęśliwi czasu nie liczą! Nie uwierzysz, co zrobił Jarosław Kaczyński z zegarkiem

Stołeczny ratusz srogo zakpił z wpadki Jarosława Kaczyńskiego. "Obrzydliwe"

2021-10-28 17:33

W czwartek na oficjalnym profilu Miasta Stołecznego Warszawy na Facebooku pojawił się kontrowersyjny wpis, nawiązujący do ostatniej wpadki Jarosława Kaczyńskiego. W czasie wtorkowej konferencji czujne oko fotoreporterów zarejestrowało, że ma on odwrotnie założony zegarek. Wpis na stronie ratusza spotkał się z mieszanymi odczuciami internautów.

We wtorek na profilu "Miasto Stołeczne Warszawa" na Facebooku przypomniano warszawiakom o nadchodzącej zmianie czasu z letniego na zimowy, która nastąpi już w nocy z soboty na niedzielę. Wpis zilustrowano zdjęciem z wtorkowej konferencji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka. - Już w najbliższą sobotę zmiana czasu z letniego na zimowy! Pamiętajcie, aby prawidłowo przekręcić zegarki! - czytamy w poście.

Przypomnijmy, że prezes Prawa i Sprawiedliwości na konferencję dot. obronności państwa założył zegarek znanej światowej marki. Był on jednak odwrotnie założony. I to ten aspekt warszawski ratusz postanowił wykorzystać do stworzenia mema.

Wpis spotkał się z ogromnym odzewem ze strony internautów. Wiele osób wprost napisało, że takie żarty nie przystają oficjalnemu profilowi miasta.

- A ludzie się cieszą, że oficjalny profil stolicy jawnie opowiada się w grze politycznej... Dramat. Wszyscy mieszkańcy tego miasta są tacy sami i należy im się takie samo, równe traktowanie - napisał internauta Michał. - Obrzydliwe. Najpierw za miejskie pieniądze plakaty ws Polskiego Ładu, teraz coś takiego. Weźcie się lepiej za swoje obowiązki - skomentował Mariusz.

- Miasto Stołeczne Warszawa bardzo słabe! Ja sam ***** *** codziennie, ale od Was oczekuję klasy i pilnowania spraw naszego miasta! Bekę z Kaczyńskiego zostawcie Make life harder oni robią to wystarczająco dobrze - dodał Michał.

Części mieszkańców żart się jednak spodobał. - Dobry memik z rana, od razu kawusia lepiej smakuje - napisała Magdalena. A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze komentarze!

Sonda
Podoba Ci się wpis na profilu Warszawy?
Policjanci z Warszawy jadą na Litwę. Uwaga na kolumny radiowozów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany