Jarosław Kaczyński ma nowych "sąsiadów". Postawili TO przed jego domem

2021-10-21 13:13
Co dzieje się na ul. Mickiewicza?
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS, PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Co dzieje się na ul. Mickiewicza?

Okolica domu Jarosława Kaczyńskiego przechodzi metamorfozę. Widok z okna prezesa Prawa i Sprawiedliwości już się zmienił. W sąsiedztwie willi na Żoliborzu pojawiły się czarne słupki skutecznie utrudniające życie kierowcom przejeżdżającym ulicą Mickiewicza. Stanęły one na pasie jezdni! To celowa akcja aktywistów czy zaplanowane wcześniej działanie drogowców?

Jarosław Kaczyński to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej znanych polityków w kraju. Jedni go, nienawidzą, inni wręcz ubóstwiają. To właśnie pod dom Kaczyńskiego niejednokrotnie ruszał tłum rozwścieczonych kobiet (i nie tylko!). I to właśnie jego willa przy ul. Mickiewicza stała się najlepiej strzeżonym miejscem w kraju.

Nastała jesień i widok z okna domu Jarosława Kaczyńskiego uległ drastycznej zmianie. I nie chodzi tu o kolorowe liście, które pojawiły się w miejsce tych wiosennie zielonych. Ani o trawę pod ogrodzeniem, która wymaga już lekkiego przycięcia. Przed "twierdzą" Kaczyńskiego stanęły czarne słupki! Co więcej, jezdnia pod domem prezesa PiS została zwężona przez drogowców! 

Czyżby już nawet okolicę willi prezesa dotknęła stołeczna słupkoza? Zobacz galerię zdjęć:

Słupki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Prace drogowców idą pełną parą. Malują na ul. Mickiewicza nowe oznaczenie, a także montują wspomniane wyżej słupki i separatory. Ma to uniemożliwić kierowcom parkowanie w miejscach do tego niewyznaczonych, czyli m.in. dziesięć metrów przed przejściem dla pieszych.

Tak mieszka Jarosław Kaczyński

Nie jest tajemnicą, gdzie mieszka Jarosław Kaczyński. Jego willa przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu to w rzeczywistości pół bliźniaka. Dom prezesa PiS ma dwa piętra, a jego powierzchnia sięga 150 metrów kwadratowych. Zgodnie z oświadczeniem majątkowym Jarosława Kaczyńskiego, prezes PiS jest właścicielem 1/3 domu. Co więcej, cała nieruchomość wyceniona jest na ok. 1,5 mln zł.

Dla ciekawych tego, jak mieszka Jarosław Kaczyński, polecamy poniższą galerię.

Sonda
Czy debata Tusk-Kaczyński powinna dość do skutku?
Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE