Strajk Kobiet w Warszawie. Mieli czelność ZROBIĆ TO na Kościele Zbawiciela. Mieszkańcy nie mogli uwierzyć własnym oczom

2021-03-30 21:33
Strajk w Warszawie 8.03.2021
Autor: PAP/Mateusz Marek Strajk w Warszawie 8.03.2021

Szokujący wpis udostępnił we wtorek Strajk Kobiet. Na swoim Twitterze wstawili zdjęcie kościół zbawiciela, a na nim coś okropnego. W internecie rozgorzała dyskusja. Są przeciwnicy, którzy dziwią się jak można było zrobić takie bezeceństwo, oraz są popierający, którzy uważają, że to jest piękne.

Administratorzy konta #strajkkobiet na Twitterze postanowili zadbać o dobrą noc swoich followersów. O godz. 21 umieścili taki wpis.-  Tak na dobrą noc. "Ordo Iuris wy****lać" zawisło dzisiaj na kościele Zbawiciela w Warszawie– komentują aktywiści strajku kobiet.

W sieci rozgorzała dyskusja, czy to jest już przekroczenie pewnych granic. Część osób uważa, że to jest „piękne” - komentuje jedna z internautek. Z kolei inni nie są zachwyceni tym co zobaczyli - Sam nie jestem zwolennikiem Kościoła ale to moim zdaniem niepotrzebne wzniecanie konfliktu... Raczej nikogo nieprzekonana jedynie okopie w poglądach - pisze internauta. Zdania są podzielone, dla aktywistów najważniejsze jest jednak to, że „jest duch w narodzie” – napisali w swoim poście.

Ogromna awantura na Strajku Kobiet w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE