Superbohaterowie w Julinku! Niesamowite atrakcje zaledwie kilka kilometrów od Warszawy

i

Autor: Marcin Wziontek / Super Express Superbohaterowie w Julinku! Niesamowite atrakcje zaledwie kilka kilometrów od Warszawy

Zobacz program

Superbohaterowie w Julinku! Niesamowite atrakcje zaledwie kilka kilometrów od Warszawy

2022-08-19 20:29

Każdy kiedyś chciał poczuć się jak prawdziwy superbohater, prawda? Już w najbliższy weekend, wszyscy goście Julinek Parku na własne oczy zobaczą, co to znaczy władać prawdziwą supermocą!

Niezwykle ciekawym punktem nadchodzącego weekendu w Julinku bez wątpienia będzie wyjątkowy występ pt. „Dzień z życia superbohatera”. W biurze superbohaterów czas między misjami biegnie spokojnie. Wypełniony jest zajęciami teoretycznymi, praktycznymi ćwiczeniami, a od czasu do czasu ratowaniem kota z drzewa. W końcu pojawia się jednak wieść o mrocznym magiku, który swoimi pokazami chce zawładnąć świadomością widzów i wykorzystać ich do swoich niecnych planów. Czy superbohaterska ekipa oprze się magicznej hipnozie?

W przedstawieniu będzie można zobaczyć między innymi, akrobatykę na ziemi i w powietrzu, manipulacje przedmiotami oraz iluzje optyczne. 

W spektaklu udział wezmą: Duet Marysia i Julian, Shao oraz Karolina Midura.

HARMONOGRAM 

  • 12:00 – Mini Pokaz Cyrkowy – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera” – DUŻA ARENA
  • 14:30 – Warsztaty kreatywne „Peleryna superbohatera” – MAŁA SCENA
  • 16:00 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera” – DUŻA ARENA
  • 16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA
  • 18:00 – Przedstawienie „Dzień z życia superbohatera” – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Atrakcje w Julinku

i

Autor: materiały partnera

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Awantura o barierki na zadaszeniach wejść do metra na Bródnie. Warszawiacy: „To nie ma sensu!”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE