Szaleńczy rajd pijanej matki. Przewoziła malutkie dzieci. Niewiarygodne, co zrobiła

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

DZIECI

Szaleńczy rajd pijanej matki. Przewoziła malutkie dzieci. Niewiarygodne, co zrobiła

2024-04-03 7:46

W Mławie (woj. mazowieckie) 27-letnia kierująca uderzyła w inny pojazd i zbiegła z miejsca zdarzenia. Samochodem przewoziła dwójkę malutkich dzieci, córkę i syna. Była kompletnie pijana. Policja z Mławy ustaliła, że to nie wszystko, czego dopuściła się kobieta.

Mazowieckie. Pijana matka doprowadziła do kolizji i uciekła z miejsca zdarzenia

We wtorek 2 kwietnia Komenda Powiatowa Policji w Mławie poinformowała o szokującym zdarzeniu z czwartku. 27-letnia kobieta wyjeżdżając z ul. Granicznej na Al. Piłsudskiego wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w jadące zgodnie z przepisami audi, po czym zbiegła z miejsca zdarzenia. Poszkodowana 34-latka poinformowała o tym policję. 

Czterolatka chodziła po dachu bloku, matka była pijana w domu. Wstrząsające sceny w Warszawie

Funkcjonariusze z KPP w Mławie prędko zatrzymali pojazd sprawczyni. 27-latka zdawała się być pod wpływem alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem - w wydychanym powietrzu wykryto prawie 2 promile! 

Na domiar złego, młoda kobieta przewoziła dwójkę dzieci - 2-letniego synka i 5-letnią córkę. To jednak nie koniec szokującego zachowania nieodpowiedzialnej matki. Wcześniej tego samego dnia, również w obecności swoich dzieci, okradła sklep w centrum Mławy i uciekła. Odholowano jej samochód, a najmłodsi trafili pod opiekę rodziny.

Została ukarana mandatem w wysokości 3 000 złotych. Grozi jej kara do 3 lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być jeszcze bardziej dotkliwe?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki