Potworny wypadek

Szedł wieczorem obwodnicą Żyrardowa. Gdy przechodził przez drogę, zginął

2023-12-10 11:44

Potworny wypadek na dk 50, na odcinku będącym obwodnicą Żyrardowa. W sobotni wieczór (9 grudnia) 48-letni mężczyzna przechodził przez drogę w miejscu niedozwolonym i został potrącony przez osobowe bmw. Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Działki. 48-latek śmiertelnie potrącony przez bmw

Informacja o tragicznym wypadku na drodze krajowej numer 50, na wysokości miejscowości Działki, wpłynęła do służb kilka minut przed godz. 17 w sobotę, 9 grudnia.

- Kierujący samochodem osobowym marki BMW 28-latek potrącił pieszego, który szedł w terenie niezabudowanym po jezdni. Pomimo reanimacji 48-letni mężczyzna zmarł na miejscu - przekazała nam st. sierż. Patrycja Sochacka z Policji Mazowieckiej.

Jak dodała, potrącony śmiertelnie mężczyzna nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierowca bmw został przebadany na obecność alkoholu. - Był trzeźwy - zapewniła policjantka.

Policja ustala przyczyny wypadku

Warto zaznaczyć, że pieszy poruszał się po zmroku drogą, na której w ogóle nie powinien się znaleźć. Do potwornego wypadku doszło bowiem poza terenem zabudowanym na odcinku dk 50, który jest obwodnicą Żyrardowa. Nie ma tam żadnych chodników i przejść dla pieszych ani ciągów rowerowych. Oznacza to, że drogą powinny poruszać się wyłącznie auta.

Sonda
Czy po zmroku nosisz odblaski?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki